Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiuk lányok őszintén ti...

Fiuk lányok őszintén ti eltürnétek ezt az üvöltést, meg alázást veletek szemben vagy megvernétek a csávót hiába ő a tulaj ?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom ez film és nyugodt ember vagyok de lehet hogy megverném ha velem így merne beszélni akármilyen fasza gyereknek is képzeli magát nincs joga ahhoz hogy hozzád érjen.


febr. 10. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Minimum arcon köptem volna
febr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
max leordítanám és helyben otthagynám
febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is
febr. 10. 09:42
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hiába főnök, beosztottként sem kell mindent eltűrni. Mikor elkezdett üvölteni, mondtam volna felmondok aztán csináljon amit akar...
febr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
belekakilnek szatyrot huznek a kezemre, kaki utan egy kozepes darabot meghagyok, fele megyek amint kinyitja a szajat addig nyomom le neki a fekaliat ameddig le nem nyeli.
febr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Az ötös harci stílusa az a kaki etető támadás. Egy gyors ütés helyett inkább egy kakiláson végig mész
febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!