Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan intézzem el a töltőállo...

Hogyan intézzem el a töltőállomás kezelő gyakorlati helyem ha semelyik kút nem ír vissza?

Figyelt kérdés

160 órát kell benzinkúton tölteni csak úgy lehet vizsgázni, ezt már most intézni kell mert félek hogy feleslegesen fizetem be magam és nem lesz gyakorlati helyem..írtam pár kútnak, de egyik sem ír vissza még nemleges választ sem. Nem reagálnak.

Hogyan intézzek akkor magamnak helyet? Van egy álom benzinkutam nekik még nem mertem íni. Kisvaros.


febr. 10. 11:30
 1/8 A kérdező kommentje:
A tanfolyamszervezok nem segitenek, nekem kell ineznem sajat magamnak de nem tudom hogyan oldjam meg en probalkozok de semmi.
febr. 10. 11:31
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk bemész pár kútra személyesen. Ott beszélsz a kútkezelővel, hogy milyen módon lehetne a főnökkel beszélni. Gyakorlatot úgysem üzenetben fogod letölteni.
febr. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Személyesen intézd.
febr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt tényleg személyesen, másrészt lehet, hogy én álláshirdetésen keresztül is jelentkeznék, sokszor látom, hogy hirdetnek a kutak. Ott le tudod írni, hogy még nem élesben dolgoznál, de a gyakorlathoz kell.
febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Fizess nekik, hogy ott dolgozhass.
febr. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Menj be személyesen, mondd, hogy nem kérsz érte pénzt, míg tart a gyakorlatod.
febr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, én vezető töltöállomás kezelőként dolgozok az egyik meg nem nevezett magyar olaj és gázipari nagyvállalatnál, full home officeból. Ha gondolod, szólhatok az érdekedben ;)
febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keresd fel ezeket a helyeket személyesen, majd beszélj az éppen ott dolgozóval, kérdd el a főnök elérhetőségét, vagy kérdezd meg, hogyan tudod vele felvenni a kapcsolatot.
febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!