Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez mennyire gáz a volt munkatá...

Ez mennyire gáz a volt munkatársam részéről? Tudta jól hogy utolsó munkanapom lesz pénteken, erre fel munka végén köszönés nélkül hazament?

Figyelt kérdés

Ez életem első munkahelye, a főnöknek mondtam hogy a héten lesz az utolsó hetem ott. A munkatársamnak délelőtt leadtam a szükséges papírokat, illetve még céges pénzt, mert ő is tudta hogy jövőhéten már nem megyek.

Erre fel meló végén köszönés nélkül elsétált mellettem és hazament.


Gáz ha a munkatársak nem köszönnek el utolsó napon?


febr. 11. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Számára halott vagy.
febr. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Bunkóság, de nem kell vele törődni. Főleg ha amúgy sem voltatok jóban, bunkó emberekre nem érdemes érzelmeket pazarolni.

Én is jártam úgy, hogy az utolsó munkanapomon elköszöntem kollektíven azoktól, akikkel egy irodában ültünk, volt köztük egy barom, akivel nem csíptük egymást, na ő nemhogy egy sziát nem mondott, még a fejét sem fordította felém, kb. mintha se látna, se hallana. Pont nem érdekelt, röhögtem magamban rajta.

febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Még sok munkahelyváltást fogsz átélni. Te se fogsz majd mindenkitől búcsúzkodni.
febr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Velem is volt ilyen. Odahívtak egy céghez, hogy segítsek be a papírmunkába.(Épp végeztem a főiskolán, nem volt munkám.) Senki be se tanított,szinte hozzám se szóltak hiába próbálkoztam. Minden nap gyomorgörccsel jártam be. Majd elküldött a kedves főnökasszony egy hülye indokkal. Utolsó napomon senki semmit nem mondott, csak sunnyogtak. Volt aki el se köszönt. Csak tudnám mi a fenének hívott oda egy ismerősöm dolgozni, ha utána ő se szólt hozzám.

Első munkahelyem volt. Ma már máshogy viselkednék az ilyenekkel az biztos.

Szard le, a te volt munkatársad is egy iszonyú bunkó ember. Örülj, hogy nem látod többet. Azért egy sziába senki nem halna bele szerintem.

N

febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%

Lehet az is, hogy nem jelentettél neki semmit sem.

De lehet, hogy nehéz neki a búcsúzás, így ezt választotta magának.

febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!