Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyennek gondolod Magyarorszá...

Milyennek gondolod Magyarországot munka szempontjából?

Figyelt kérdés

Mennyire jó itt dolgozni?

Mennyire nehéz munkát találni?

Milyenek a munkakörülmények?

Mi a helyzet a pályakezdőkkel vagy a idősekkel, akiknek megszünt a munkahelyük?

Mennyire érdekesek a feladatok?

Milyenek a szakszervezetek?

Mennyire szabálykövetőek a munkahelyek?

Stb stb


Általánosságban, vagy a te életedre nézve.



febr. 11. 18:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

#10 mert manapság utálni kell ezt az országot. Ez a divat.


Az is le van pontozva, aki jól kezes idehaza.

febr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálatos, mintha azért menne lepontozás, mert valaki az osztrák határhoz született, nem Borsodba. Szomorú ez a hozzáállás.
febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Szar. Magukkal a feladatokkal nincs baj, minden munkahelyen feladatokat kell végezni, minden országban. Fizetések is vannak, ahol teljesen jók. De a munkahelyek 90%-án vaskalapos boomer gyökerek ülnek a vezetőségben, akiknek az égvilágon minden szúrja a szemét és titkos céljuk, hogy te szenvedni járjál be, semmiképp ne érezd kényelmesen magadat, mert hát aki jól érzi magát az biztos nem dolgozik elég keményen, vagy nem tudom, mi a logika.

Első válaszolóval tökéletesen tudok azonosulni.

febr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Aki jól keres itthon sajnos sok emberben irigységet ébreszt. Amivel addig nincs probléma, míg bevallja, hogy basszus, ő is szeretne jobban keresni és tesz is érte. Sosem nyomkodnám a pirosat ezért senkire.

Azt gondolom, hogy ezen az oldalon, de a valós életben is rengeteg a frusztrált ember, akinek semmilyen eszköze nincs szintet lépni. Ezért másokat hibáztat. Viszont sajnos az átlag még mindig az, hogy sokan a minimumot sem keresik meg. Itt minimum 300-400 ezer kellene legyen a fizetés, hogy az ember egyedül is el boldoguljon a mai árak mellett, 100 ezres lakástörlesztőt vagy albit fizessen, rezsit, kaját, higiéniai eszközöket, mentális egészséget, ha fizikai munkát végez, rendszeres testi kezeléseket, masszázst, edzőtermet vegyen igénybe, hogy ne nyomorodjon meg. Ez csak pár példa. És akkor kikapcsolódás, nyaralás még nincs is benne Ezt egy takarítónak, egy eladónak, portásnak, postásnak, egészségügyisnek, mekis dolgozónak, mindenkinek meg kellene minimum keresni. És utána lehetne feljebb menni fizetésekkel a nagyobb felelősséggel, több tanulással, több diplomával rendelkezőknek.

Minden munka értékes, minden ember értékes. A baj az, hogy rengetegen sajnos nem tudják az értéküket. Innen indul. Ez generációs probléma. Sajnos ez nem lesz jobb, amíg az egyén nem változtat és hagyja magát.

febr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval teljes mértékig egyetértek! Sokan nem keresnek 200 ezret sem...Minimálbér és kicsivel afelett fizetnek postásnak,mekisnek,gyári munkásnak stb...Ez szégyen a kormányra nézve hogy semmibe veszi ezeket az embereket...Minden munka értékes még a közmunka is. Mondják hogy az árak a magasak igen ma már ott tartunk hogy tényleg magasak de közben nagyon keveset is keresünk... Az meg egy külön történet hogy sokan itt hagyják a szülőföldjüket a jobb élet reményében! Felidegesít a gondolat is hogy itt kell hagynom az országot hogy megtudjak élni hogy tudjak valamit kezdeni az életemmel...Az is szégyelje magát külön aki ezek után továbbra is a fideszre szavaz!!
febr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
Minden munka értékes? Az miért jó, hogy 10en söprik a falevelet, 100-an meg nézik? Akkor már otthon is lehetnének, főzhetnének a családra, vagy ilyesmi. Meki: mérgező kajákkal tömi az embereket, hogy aztán majd a szívambulancián kössenek ki. A postás, gyári munkás természetesen értékes. De ha nem lenne meki, attól még működne a társadalom.
febr. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
#16 ha csak azok a dolgok lennének, ami egy társadalom működéséhez feltétlenül szükségesek, akkor igencsak szürke életünk lenne.
febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem tudom, én egyébként se megyek a mekibe soha. Nem hiszem hogy a meki hiánya miatt lenne szürkébb az életem.
febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
16. Hidd el, hogy igen, minden munka, ember értékes. Mindenki jó valamire. Te például elrettentő példának.
febr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt mondtam hogy bárki ne lenne értékes, minden ember értékes. De azt állítani, hogy minden munka értékes, hazugság. Egyszer pl. egy munkaközvetítő cégnél dolgoztam volna. Na most egy csomó pénzt elkért az emberektől, aztán az se biztos hogy talál nekik munkát. Olvastam is a neten hogy ilyet nem is lehetne csinálni. És még sorolni lehetne az úgynevezett bullshit munkákat. Az irodai munkák nagy része ilyen. Magam is tapasztaltam. Pár óra alatt megcsinálod a munkát, aztán csak meredsz a monitorra, és úgy kell tenned, mintha dolgoznál.
febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!