Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudnátok ilyen környezetben...

Tudnátok ilyen környezetben dolgozni?

Figyelt kérdés
Pénteken volt az első munkanapom az új munkahelyen, 8kor kezdődik a munkaidő, én pedig 7:55kor érkeztem, de még minden zárva volt. Nem kellett túl sokáig várnom, mire érkezett egy fiatal srác és kinyitotta a mühelyt. Odalépek hozzá és jó reggelt-et köszönök, amire csak annyit válaszolt, hogy "reggel volt amikor én felkeltem", közben pedig rám sem nézett. Ezután kezetnyújtok és bemutatkozom: xy vagyok, az új kolléga. A kézfogást legalább viszonzta, de a nevét nem árulta el, csak annyit mondott, hogy "csá" Éreztem, hogy nem vevő rám, így nem erőltettem a haverkodást, csak vártam, hogy a főnök is megkérkezzen. Hamarosan ő is megjött, benyit a mühelybe, de ő sem köszön. Nem baj, köszönök én előre úgyanúgy a klasszikus jó reggelt-el, amire ugyanúgy flegmán odaköpte, a "reggel volt amikor én felkeltem"-et. A nap hátralevő része is hasonlóan savanyú hangulatban telt, soha nem hagyta el a szájukat a "kérlek, légyszíves, köszönöm" szavak. Késobb megtudtam, hogy ez előbbi fiatal srác a góré fia, így már nem is csodálkozom, hogy az alma nem esett messze a fájától. Elég kellemetlenül éreztem magam a 8 óra alatt, és egész hétvégén azon kattogtom, hogy akarok-e én ilyen közegben dolgozni, és végül arra jutottam, hogy inkább keresek más melót. Szerintetek?

febr. 12. 04:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Keress más munkát.
febr. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem dolgoznék ott!

Addig maradnék míg nincs más...

febr. 12. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

Jesszus, nem vagy te "kicsit" túlérzékeny? Szerintem túlreagálod, műhelyről beszélsz, ahol valószínűleg nem agysebészek diskurálnak egymás között egész nap, szerintem te jóval értelmesebb vagy, mint ők. Nem új munkahely kell neked, hanem új szakma.....

adhatnál nekik még esélyt, még az is lehet, hogy kiderül jófejek...

febr. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#3 Apám is mindig ezt mondja, hogy túl önérzetes vagyok, mert nem voltam katona.
febr. 12. 06:51
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lépj amikor tudsz. A köcsögöket sose kedveltem.
febr. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki hogy nem b-sztatnak egesz nap hogy "mongyá má valamit"
febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy miért,de nem érzed jól magad. Ha van rá lehetőséged, keress másik munkát.
febr. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Milyen muhely volt ez? Mit kellett csinalni?
febr. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Autószerelő vagyok, autószerelő mühely.
febr. 12. 07:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudod a választ :D
febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!