Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Külföldi munkaközvetítő...

Külföldi munkaközvetítő ajánlásokkal megdobnátok?

Figyelt kérdés
Annyi kamu hirdetés van hogy nem tudom melyik a valódi.Angolul megértetem magam és értem amit mondanak ,németül viszont nem tudok.Ha lehetséges németországba szeretnék kimenni vagy ausztriába.Szobalány,takarító,vagy betanított munka,csomagoló.Kíváncsi lennék esetleg tapasztalatokra,tanácsokra.

febr. 13. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha talpraesett vagy, akkor hagyod a francba a lehuzos kozvetitoket, es kimesz magad, meg helyben jelentkezel.
febr. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne közvetítővel!
febr. 14. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Pénz. Kimész egyedül, eleinte airbnb, keresel munkát helyben, mert mindenhol van étterem, hotel is, aztán onnan a helyi szobahirdetések, vagy itthonról szobabérlés Facebook csoportban.

Mi 2x is így csináltuk.

febr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én közvetítővel vagyok itt..1500 nettó.. 800 Mindig félretudok tenni
febr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kis nyelvtudás mindig hasznos. Legalább a duolingóval (duolingo.com) kezdj el intenzíven tanulni, napi 1-2 órát, az ingyenes és hamar összeszedsz legalább egy minimális német tudást. A szakszavakra rákereshetsz egyéb fordítókban (google translate, stb), hogy az ügyeidet intézni tudd, vagy vannak már élő beszédet is fordító alkalmazások ilyen esetekre.

Ha nem égetűen sürgős, akkor előbb érdemesebb rászánni legalább pár hetet az intenzív német tanulásra és gyakorlásra.

Szállodákba főleg sok embert keresnek mindenféle beosztásba, takarító, szobalány, pincér, séf, reggeliztető szakács, stb.

A szállodákban annyival jobb, hogy a főnökök sokszor tudnak angolul is, elvégre sok turista angolul szólal meg. De azért a kis német is kezdetben.

A minimális német tudásoddal már tudsz majd helyben is munkát keresni és boldogulni.

Az osztrákoknál és a németeknél is vannak munkaügyi hivatalok (mint ahogy Magyarországon is) ahol tudod magad regisztráltatni:

[link]

Annyival egészíteném ki, hogy gyakran angolul is tudnak, mert szokott lenni angol nyelven is tudó ügyintéző, ha angolul már eleve jobban tudnál.

De minimális némettel is el tudod majd mondani, hogy Magyarországról jöttél és itt helyben keresnél munkát és hogy milyen jellegűt.

Ezeknek a hivataloknak a címeit is megtalálod kis kereséssel.

Ha előre keresnél, vannak facebook csoportok, rákeresel Ausztria/Németország munka szavakra és böngészed a kínálatot. Arra ügyelj, hogy lehetnek csalók is, akik pénzt kérnek a közvetítésért cserébe. Akármilyen címszó alatt kérnek pénzt, inkább keress másik hirdetést, vagy közvetítőt.

ápr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!