Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem találok olyan munkát, ami...

Nem találok olyan munkát, ami mellett el tudnám látni a gyermekem?

Figyelt kérdés
febr. 19. 08:20
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Sajnos a környéken csak 3 műszakos és 12 órás melók vannak. Ezek mellett nem tudom iskolába vinni-hozni a kicsit. Férjem egyre türelmetlenek, hogy nem dolgozok (megértem), de a gyereket sem hagyhatom magára. Nagyszülők idő közben haltak meg sajnos. Jelenleg államvizsgára készülök, és angolul kezdtem tanulni. Több interjún voltam, kérdés mindig az, van gyereke? Hová teszi ha beteg? Kezdek teljesen befordulni.
febr. 19. 08:25
 2/26 anonim ***** válasza:
80%
És a férjed nem tudná vagy vinni vagy hozni a gyereket? Ez kettőtök feladata megoldani. Nem csak a tiéd.
febr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
19%
Milyen megyébe laksz , kb.hol?
febr. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%

En most nézem ezt: gorilla önéletrajz , motivációs levél stb. Ezzel sikerre viheted 💯💯


Mit tanulsz? Es angol milyen szint?

febr. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
89%

A férjed miért nem segít a gyereekt hozni-vinni, meg otthon maradni vele, ha megbetegszik?

Ez nem csak a te gyereked, az övé is, neki ugyanúgy ki kellene venni a részét belöle, ha te is dolgozol - vagy ha nem akarja, akkor meg vegye tudomásul, hogy te gyereket rendezel, ö meg pénzt keres.

febr. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Angol még csak alap szint! Férjem csak hozni tudná, vinni nem mert már 7 előtt bent kell lennie a suli meg 7:15 kor nyit. Tolna megyében lakunk, Dombóvárhoz közel. Itt vannak a húsüzemek kB 1órányira,Flextronics a maga kis 4 műszakjával. Rengeteg filippinót vettek most fel ezekre a helyekre, voltak elbocsátások is. Irodákban meg rokonok, ismerősök vannak foglalkoztatva. Munkaügyiben is voltam ott is csak az üzemek vannak hirdetve. Van Lidl is csak ott is tömbösítve vannak a részmunkaidős állások munkaidői, van hogy reggel 4re már bent kell lenni. Tescoba inkább diák munkásokat vesznek fel. Laboratóriumi analítikát, májusban záróvizsga (szóbeli, írásbeli), szakdolgozat már védve van.
febr. 19. 09:14
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
De találsz.
febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%

Ha valahol csak a húsüzem és a Lidl az opció, akkor onnan el kell költözni. Nem tudom, amit tanulsz, az mit jelent pontosan, de kétlem, hogy azzal el tudsz helyezkedni ennyire vidéken. A gyerekeknek is jobb lesz, ha valami normális városban laknak és tanulnak.

Távolabbi város autóval nem jó?

febr. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
10%
de találni fogsz, akár irodai munkát, csak a lényeg napi 8 óra le legyen dolgozva. 9kor is kezdhetsz akár
febr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%

Mihez értesz?

Miért nem leszel vállalkozó?

A rémhírekkel ellentétben rengeteg lehetőség van, nem kell KATÁsnak sem lenni feltétlenül.

Én pl. adószámos magánszemély vagyok, webshopom van, tudást adok át. Passzív jövedelem.

febr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!