Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 8kor kezdődő munkaidőnél ciki...

8kor kezdődő munkaidőnél ciki 8:01-kor beesni vagy ez simán elnézhető?

Figyelt kérdés
Admin munka
febr. 21. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Azonnal repülnél ha én lennék a főnököd.
febr. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
69%

Mindig szerintem biztos, hogy jó. Néha bárkivel előfordulhat.

De attól is függ, hogy 8:00-kor rendelkezésre kell-e már állnod.

Mondjuk én rugalmas vagyok, nekem 1 perc késés, nem is késés.

febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
46%

1-1x rendben van.

De mindig..pofátlanság.

febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem rugalmas a munkaidőd, akkor ciki. 8-kor már effektív munkát kell tudnod végezni, gép bekapcsolva, papírok előkészítve, kalapács felemelve, ügyfél behívva, ilyenek.
febr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Cég válogatja. Van ahol 8-ra kell járni de mindenki bennt reggelizik, kávézik, tesz vesz valamit de tényleges munkát ekkor még nem végez. Ott szerintem nem baj ez az 1 perc, előfordul velem is hogy úgy érek be de mégis elvégzem a napi feladatokat.
febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A munkahely, a szituáció és a főnök rugalmasságától függ.
febr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Cég függő. Dolgoztam olyan helyen is, ahol percre pontosan nézték a munkaidőt, és ha nem is szóltak az 1-2 perces késés miatt, de ha hónap végén akár 1 perc mínuszod is volt, már szóltak érte. Illetve volt olyan is, ahol 9-re is beeshettél, csak a munka legyen kész.
febr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én általában munkakezdés előtti 2 percben nyomom el a cigim kint, utána megyek be, a lényeg, hogy kezdés előtt becsekkoljak, utána a kutya nem nézi, hogy a melót mikor kezdem el. A becsekkolástól mérik a munkaidőt, de olyan szabály nincs, hogy korábban csekkoljak be. Én mondjuk el szoktam kezdeni ez után ahogy tudom, nem rohanok de azt se csinálom, mint pár kolléga, akik még negyed órát trécselgetnek.

Normális helyen nem ezt nézik, hanem hogy el van-e végezve a meló. Ha ügyfeleket váratsz vagy ilyesmi, az nyilván gázabb.

febr. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

8:00-kor?

7:50-ig legkésőbb, hogy munkába tudj ülni.

De amúgy a főnöki EGÓN (!!!!!) múlik.

febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
1# Engem rúgnál ki ilyenért egóból, hurcolnálak is bíróságra.
febr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!