Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Így látom ebbe az országba...

Így látom ebbe az országba már nem kell magyar dolgozó. Csak az elutasítást kapom mindenhonnan. Szerintetek mit lehet tenni? Irány külföld?

Figyelt kérdés

febr. 23. 11:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Igen, akkor számodra ez a jó megoldás.
febr. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Vagy más területen kéne próbálkozni.
febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Ne félj! Ha az állam elengedne minden magyar állampolgárságú foglalkoztatott után 20 %-ot a munkáltatói adóterhek egyikéből, megváltozna a helyzet, mert néhányuk 30 forintért megcsinálná a saját anyját a főút menti bokor mögött!

Persze az neked nem vigasz most, hogy ezt meg lehetne húzni!

febr. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem amúgy mi van most, mert amikor legutóbb kerestem munkát, gyakorlatilag minden második helyről visszahívtak, most meg tücsökciripelés és ördögszekerek. :DDDD 30 múltam, még csak nem is arról van szó, hogy kiöregedtem volna.

De most szerkesztem az angol CV-met, amúgy is szívesen költöznék.

febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Véletlenül se írd le, hogy milyen tapasztalataid, végzettségeid vannak, meg azt se, hogy milyen városban és milyen típusú munkát keresel.
febr. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szakmád van, van idegen nyelv tudásod?
febr. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
41%
Es külföldtől mit remélsz? Ott sem lesz automatikusan munkád, csak mert átléptel egy hatart.
febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Rossz teruleten probalkozol. Keress mast. Mas szereposztasban. Mondjuk vallakozokent.
febr. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 5. hónapja vagyok Hollandiában, csak angolul tudók valamennyire, már most ott tartok hogy 2 másik helyre hívtak dolgozni, van itt munka dögivel.

Egy szakmunkás.

febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
9: Szakmunkás itthon is simán talál munkát. Elég nagy hiány van.
febr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!