Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem, hogy én...

Hogyan kezeljem, hogy én vagyok az egyetlen nő a kollégáim között?

Figyelt kérdés

Most végeztem az egyetemmel, és elkezdtem dolgozni.


Úgy alakult, hogy informatikusok között én vagyok az egyetlen lány.


Elsején kezdtem, de szinte mindig mindenki rajtam lóg. Ne értsétek félre, egyáltalán nem nyomulnak, csak mindig jönnek beszélgetni, sokat segíteni stb.


Szerintem egy új férfi kollégával nem törődnének ennyit, úgy gondolom azért van, mert lány vagyok.


Hogy kezeljem ezt szerintetek?



márc. 4. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Úgy,ahogy ne kombinálj és agyalj feleslegesen.

Ha nem megy, akkor kognitív terápia, sématerápia.

márc. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Élvezd ki.
márc. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mintha kollégák lennének. Semlegesen. Semmi különös.
márc. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A fiam informatikára jár az egyik külföldi műszaki egyetemen, mondta hogy a fiú-lány arány ott is valami 10 az 1-hez, de teljesen müködőképes a dolog, mert kb a tenyerükön hordozzák a lányokat, azok meg gond nélkül beintegrálódtak, együtt járnak velük sörözni, bulizni. (Nem, nem igaz hogy az informatikusok csupa szemüveges különcködő és halvérű "nerd" :D)

Nem hiszem hogy a munkahelyeken ez nehezebben menne, szóval vedd csak természetesnek az egész helyzetet.

márc. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, igyekszem természetesen fogadni. Köszi. ^^
márc. 4. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki!

Sokkal jobb pasikkal együtt dolgozni, én is egyedül vagyok nő. Volt olyan munkahelyem, ahol szinte csak nőkkel dolgoztam,soha többet.

Itt nincs ki mit főz, hol volt nyaralani , hanyast kapott a gyerek, milyen tampont használsz..stbstb Ha beszélgetünk az vagy munka, vagy értelmes téma. Nincsenek felesleges csacsogások, meg hisztik.

Számomra csak pozitív így dolgozni :)

márc. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, legalább könnyebb lesz párt találnod.
márc. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
Minden csoda 3 napig tart. Hamarosan leakadnak rólad.
márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!