Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért szúrják ki a szemét az...

Miért szúrják ki a szemét az embereknek 5%-os emelésekkel, amikor például kapásból a telekommunikációs szolgáltatók 15%-ot emeltek?

Figyelt kérdés
márc. 7. 09:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#10

Én se kaptam emelést 4 éve. Hogy érted hogy mit szóljak? :D leírtam hogy mit szólok: mindenki joggal elégedetlen, aki nem kap legalább annyi emelést hogy a fizetése megőrizze az értékét.

márc. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%

#11

Miért kell mindig mindenért elégedetlenkedni? Elérsz valamit azzal, ha folyton elégedetlen vagy? A magyar embernek soha semmi sem jó, soha semmi se elég, az Isten pénze is kevés lenne egyeseknek.

márc. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

#12

Mégis miért kéne örülni annak ha egyre rosszabb a helyzeted???

márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
25%

#13

Mégis miért kéne mindig mindenen hőbörögni és elégedetlenkedni? A magyarok többségének az igényei a plafont veri és nincs összhangban a fizetésével.

márc. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#14

Nem kell “mindenen” hőbörögni, de a jogos felháborodásnak igenis hangot kell adni, nem csak csendben tűrni.

márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
60%

#15

Gyk-n hangot adsz. És történik holnapra valami? 🤦🤔 Semmi.

Odamentél már a főnöködhöz megkérdezni, számon kérni őt, hogy miért nem kaptál már 4 éve fizetésemelést?

márc. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nyilván nem csak itt írom le ezeket. Igen, beszéltem már a főnökömmel erről.

márc. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

#17

Látod, hiába beszélsz vele, ennyit ér. Akkor most egész életedben elégedetlenkedni fogsz? Ebbe fogod belefektetni az energiádat?

márc. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

#18

Honnan tudod, hogy mit mondott nekem a felvetésre? Ott voltál? :)

márc. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

#19


Nem te írtad a 11-es kommentet?


"Én se kaptam emelést 4 éve."

márc. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!