Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondási időmet mivel töltsem?

Felmondási időmet mivel töltsem?

Figyelt kérdés
Itt kell lennem az irodaba reggel 8tol 4 ig. De igazabol csak melegedni jovok be. Meg kávézni.
márc. 7. 11:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
Azzal amivel eddig is töltötted a munkaidődet még a felmondás előtt. Ha ez szintén a melegedés, meg a kávézás volt, akkor ezt folytasd.
márc. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Dolgozgatom, kicsit lazábban.
márc. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akárcsak én. :)
márc. 7. 11:38
 4/14 anonim ***** válasza:
39%
Ránts rá, tesó!
márc. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
53%

Én ugyanúgy normálisan dolgoztam, pedig utáltam a helyet. Ezért és egy mocsok szituért mondtam fel. Nem voltam hajlandó tovább ott asszisztálni. Jogilag is ugyanúgy érvényes ránk, hogy megszokott módon kell a munkánkat végezni. Esetleg apránként lehet lazábbra fogni. De máskülönben felmondási idő helyett élhetnek megindokolt azonnali hatállyal és az nem fog jól kinézni a jövőben. Ha jól tudom, akkor befolyásolja a munkanélküli járadékot is. Plusz hirtelenül elvágják azt a pénzt, ami a felmondási időre még biztos lett volna. Persze más dolog, hogy mennyire tudják bizonyítani és lehet viaskodni. De szerintem normális ember ilyennel nem játszik! Pláne ha sikerült békésen elintézni. Ezt az időt már ki lehet bírni!


35/F

márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

kb 40% on döcögök. Kave es a reggeli is megvolt idoben.

Elolvastam a hireket, a heti horoszpókot, mit fozzek este, autokrol a hireket, mi valtozott a crypto arfolyamon. Most mar ilyenek jonnenek,hogy Gamestar meg Kuruc.info,de lehet azt kihagyom.

márc. 7. 11:45
 7/14 A kérdező kommentje:
"Ránts rá, tesó!" - Esélyes,hogy azonnal elcibálnának a HR -es irodába.
márc. 7. 11:47
 8/14 A kérdező kommentje:
A baj inkabb az,hogy almosito ez a legkor. Almosodom :) komolyan,nem viccelek
márc. 7. 11:51
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem befolyásolja az azonnali kirúgás a munkaügyi járadékot ugyanúgy megkapod a segélyt ami jár.
márc. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsés vagy. Ráadásul, ha még nem is cseszegetnek érte mert tényleg nincs munka, a többiek is rendesek akkor nem is értem mi a gond. Persze rohadtul unalmas a semmittevés, lassan telik az idő. De ha ennyire laza és békés ott akkor miért mondtál fel? Vannak helyek ahol gyomorgörccsel mennek be az emberek és kávézni sincs idő, csesztetik őket és az emberek se jó fejek.
márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!