Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon aggódom, vajon lehet,...

Nagyon aggódom, vajon lehet, hogy rossz döntést hozok?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult az életem, hogy vissza kell menjek dolgozni. A munkahely ahova megyek, már nem ismeretlen számomra, dolgoztam már ott. Viszont nem éppen volt megfelelő a távozásom. Nem vesztem össze senkivel, legalábbis tudtom szerint, de van jó pár ember között és köztem feszültség, aminek nem tudom az okát. Nyilván nem lehet mindenki mindnekinek szimpatikus, és nálunk nőknél ez még erősebb. Viszont imádtam ott dolgozni. Rettentően hiányzik, a munka is, de főleg a volt kollégák. De mellette viszont pánikolok emiatt a nők miatt, hogy megint állandóan belém fognak állni, csesztetni fognak, pletykálkodni rólam, és ….. kavarni. Így is gyenge vagyok lelkileg (pedig régen nem voltam), és félek, hogy ez brutálisan megfog viselni. Viszont a másik felem meg repdes az örömtől! Mit kellene tegyek? Hogyan kellene hozzáállnom?
márc. 12. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A munkával foglalkozol a melóhelyen
márc. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Eszközöket kellene szerezni. Kommunikációs tréning, határmeghúzás. Ez így nem megy, hogy idegeneket kérdezel. Idióták mindig lesznek mindenhol, az élet szembejön, tanulj meg kiállni magadért.
márc. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
A nem kedves embereket el kell kerülni, minimális műmosoly, csak annyi kapcsolat, amennyi a munkavégzéshez elengedhetetlen. Kapcsolatot a kedvesekkel tarts.
márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha beleolvasol a kérdések többségébe az igazi probléma egy munkahelyen ott kezdődik hogy a munkáltató nem korrekt. De ha a főnökség és maga a munka rendben van, akkor én a helyedben földhöz verdesném a seggem örömömben hogy visszavesznek (pláne ha kisgyerekes anyuka vagy). A többi tényezőt ignoráld, ebben a szar világban meg kell becsülni azt amid van, nem lehet minden tökéletes.
márc. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!