Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Pálhalma bv férfi börtön...

Pálhalma bv férfi börtön mennyire rossz hely? Nagyon kell aggódnom? Párom oda került és próbáltam utána nézni milyen hely is, de sehol nem találok semmit. És sajnos még nem fogadták el a kapcsolattartásit és aggódom, hogy mi lehet.

Figyelt kérdés

Most kérlek ne ítélkezzetek,vagy kérdezősködjetek, hogy "miért van bennt?" Kérlek, ha bárki tud használható információt, ne habozzon leírni!

Borzalmas így távol lenni valakitől akit szeret az ember,főleg, hogy nem nyaralni ment.



jan. 16. 06:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
58%
A C típusú kijön a C típusúval.
jan. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:
Ő mondjuk nem C.🥲 Mikor még nem vonult be azt mondta, hogy elvileg olyan, mint egy "laza" munkásszálló de hát ugye ezt nem tudhatjuk biztosra.
jan. 16. 07:21
 3/61 anonim ***** válasza:
42%
Valószínűleg gyorsan bekóstolják, megverik. Ha erős akkor talàn lehet esélye hogy ne csicska legyen. Ütnie kell hogy egyáltalán nèzzék valamibe...A legtöbb börtönben ez megy! Ha nagyon gyenge akkor lehet meg is erőszakoljàk... Kb ezek történnek a börtönben! Tele van a kékfény börtön bűnözéssel nézd meg youtubeon!
jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
Igen, tudom mi megy ott.. De minden börtön más és más. (Lényegükben nem tér el egymástól..) Az érdekelne, hogy konkrétan a Pálhalmai bv milyen)
jan. 16. 07:59
 5/61 anonim ***** válasza:
33%
Le is írod hogy uganolyan az összes, majd mégis milyen?
jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:
Nem minden börtön ugyanolyan... aPécsi pl borzalmas. (Persze mindegyik, de van olyan ami kevesbe) Most nem értem miért nem lehet az adott kérdésre válaszolni. Nagyon aggódom és amíg nem hív, ír,próbálok információt gyűjteni a helyről.
jan. 16. 08:22
 7/61 anonim ***** válasza:
24%

Szappant eldobják gatya le kicsit megmogyorózzák míg előrehajol aztán mindenki berakja a hőmérőjét neki.

Végén a majonézt le kell szedni szájjal a hőmérőről.

Kb ez az újonc élet de valakinek egész végig ez van.

jan. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:
Nem mindenkit ér erőszak, aki új... Ez annyira sztereotípia, hogy a börtön=nemi erőszak. Sajnos sok van igen, de nem erről szól. Mindegy, itt nem találtam értelmes választ a konkrét kérdésemre, szóval nem is több.
jan. 16. 08:53
 9/61 anonim ***** válasza:
75%

Mit is vársz???

Majd azt mondjuk, hogy a bűnöző úgy érzi magát,mintha a Hotel Interkontinentálba lenne!?

jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Annyit kérdeztem, hogy valaki tud e valamit a pálhalmai bv-ről..

Itt egy válasz se erre adott választ, csupán alpári megfogalmazásokkal leírtátok, hogy megerőszakolják. Ez nem a kérdésemre a válasz. Ezzel tisztában, vagyok hogy lehet megverik, sőt.. Maga az érdekelt, utoljára ismétlem magam, hogy PÁLHALMA MENNYIRE ROSSZ A TÖBBI BÖRTÖNHÖZ KÉPEST

jan. 16. 09:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!