Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babám tegnap szinte...

8 hetes babám tegnap szinte végig aludta a napot, csak enni ébredt fel. Gondoltam oke van egy ilyen napja. Ma is nyűgős, ha ébren van vagy sír vagy cicizik és alszik rajta. Valami baja lehet? Vagy csak rossz napjai vannak? Aggodom..

Figyelt kérdés
2022. jún. 3. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a meleg. Nekem is minden bajom van pár napja, csak feküdnék. Pedig amúgy aktív vagyok, vendéglátásban dolgozom, pörgök, edzek is mellé, most mégis alig várom, hogy vízszintbe legyek

A babák meg ugye nem tudnak még beszélni, de rájuk us hat a meleg, a frontok, stb.

2022. jún. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányom 14 hónapos, mióta ez a meleg bejött pár napja olyan nyűgös és hisztis, borzasztó. Lehet őt is megviseli.
2022. jún. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Németországban vagyunk, itt annyira nincs meleg. Ma már egy kicsit jobb napja volt. Köszönöm a válaszokat. Kitartás a meleghez 😘
2022. jún. 3. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!