Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet megunni a kaja...

Hogy lehet megunni a kaja futár munkát? Van erre valami megoldás hogy ki lehessen bírni?

Figyelt kérdés

márc. 18. 12:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dolgozol 2-3 hónapot, majd sok havi szünet?

Például én így méhészkedem egyik haveromnál és még így is tárt karokkal szokott várni.

márc. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Te érted, amit kérdezel...?
márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor meg akarod unni vagy mi a bánat bajod van? :D
márc. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem. Meg akarod unni, és azt kérded, hogy lehet kibírni a megunást? Vagy micsoda?🤔
márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél egy olyan autót, ami jobb vezetési élményt nyújt mint egy wagon r+ és így jobban fogod élvezni az utat. Vagy valami 125-ös kihegyezett 2t motort, ami sokat eszik, de jól megy. :)
márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogyan NE unatkozz? :D Én biciklivel futárkodom. Zenét, hangoskönyvet vagy podcasteket szoktam hallgatni közben (spéci fülesem van, amivel mindez biztonságos, mert a környezetemet is hallom közben). Szerencsére nagyon szép városban is élek, szóval ott is van mit nézni. De sokat szoktam álmodozni is, szóval én a fejemben is elvagyok. Autóval vagy motorral szerintem sokkal szenvedősebb és monotonabb lenne a munka.
márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az nem rossz ha csak évente 2-3 hónapot kell dolgozni aztán lehet egy kis nyugalmad,van időd és energiád másra is.
márc. 18. 14:35
 8/11 A kérdező kommentje:

2. Nem az igazi.

Ilyen ez a futárkodás, ki merül az ember benne aztán van aki már értelmetlenül fogalmazza meg a dolgokat is, sorry.

márc. 18. 14:43
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
8: Lehet írni a moderátoroknak, hogy javítsák át a kérdésedet:info@gyakorikerdesek.hu
márc. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk amikor az a terved, hogy a saját kajáldádat fogod éppen így vinni a kezdeti időkben, csak hogy ki tudd termelni az irgalmatlan szakácsod rettentő bérét, miközben te is megélsz belőle, és tisztában vagy vele, hogy csak arra gyakorolsz, akkor egy kicsit szerepjátékba tolva elég komoly minőségben tudod végezni a feladatot úgy, hogy kb minden idióta helyzettel találkozol majd, és rengeteg lehetőséged lesz a valóban működő tudásbázist részletesen összehozni a leendő szállítóid számára, miközben az összes munkáltatói hiányosságot módodban áll korrigálni a cégedben, mielőtt megtörténnének, mielőtt kb találkoztál mindennel, mire odaérsz, hogy oké, belekezdek szürkén, asszony, te főzöl :D
márc. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!