Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek bejövök neki,...

Szerintetek bejövök neki, vagy csak kedves?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy új kolléga,nem dolgozunk együtt,csak az üzemben néha összefutunk. Az első találkozásunknnál nagyon szép mosollyal köszönt,ami miatt nagyon a fejemben maradt. Később volt már olyan, hogy mikor ment valahova az üzemben, megfordult, odajött, hogy megkérdezze, segítsen e, pedig egyáltalán nem szenvedtem látványosan, nem volt nehéz folyamat... Nagyon rövidre zártam, szinte leráztam, akkor még fel sem fogtam,mennyire bejön. Civilben összefutottunk, aminek annyira örültem, hogy nagyon nagy mosollyal köszöntem neki én is.. Másnap a munkahelyen kezdeményezni próbált beszélgetést, de akkor is mivel nagyon benne voltam a munkában, látta rajtam ezért inkább továbbállt.. Furcsa és semmitmondó kezdeményezés volt minden alkalommal a részéről minthogy "mármegint össze futunk" egyszer találkoztunk munkahelyen kívül,azon belül pedig azért előfordul nyilván. Úgy gondolom, hogy a gyenge próbálkozásai sosem jöttek át mint egy kreténnek érzem magam miatta, azóta folyamatosan azt figyelem,mikor leszünk egy műszakban,már azt is kigondoltam én hogyan fogom megszólítani újra, attól tartrtok, hogy már nem is dolgozik itt, olyan régen láttam. Egy nálam azért jóval idősebb férfiról van szó,viszont már kideritettem a nevét, láttam, hogy párt keres, olyan 2-3 éve elvált...

Ebből nagyon nehéz megállapítani igaz?



márc. 20. 10:02
A kérdező szavazást indított:
Bejössz neki
Csak kedves
12 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Mi az a "jóval idősebb"?
márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Senior Séf ***** válasza:
Hogy képzeled,hogy bejössz neki? Ugyan mit akarhatna egy tesztoszteronbomba egy ivarérett nőtől?
márc. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ennyiből nem lehet tudni, főleg nem úgy, hogy folyamatosan leráztad és esélyt sem adtál annak, hogy esetleg komolyabb jeleket adjon, hogy bejossz neki.
márc. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!