Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy ha flegma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy ha flegma vagyok a lányokkal bejövök nekik ha meg kedves friendzonet kapok?

Figyelt kérdés

Mindenkivel szeretek kedves lenni, de a lányoknak általában csak akkor jövök be ha feltünően flegma vagyok.

Ez ilyen badboy sz*rság hogy az a menő a lányoknál ha valaki lenézi őket és szemét velük vagy mi?



2021. márc. 9. 00:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ezt én is tapasztaltam már... Jó kérdés.. Talán a normálisabb lányoknál nincs így ennyire
2021. márc. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, de azok a lányok akik a "badboy"-okra buknak elássák magukat a szememben. Mármint nem azzal van baj ha valaki nagyképű mert nem vagyok önbizalomhiányos meg semmi, de attól hogy magammal nincs bajom nem leszek mindenkivel flegma mert egyszerűen nem ilyen vagyok.

Egyébként slussz poén hogy a legtöbb "badboy"-nak nevezett srác egy kész vicc akivel még csak nem is haverkodik az én baráti köröm mert mélyen elitéljük. Vagy ez a rosszfiú kifejezés elég tág lehet vagy nem is tudom, valaki megmagyarázhatná hogy neki mit jelent mert szerintem nem mindenkinek ugyan azt.

2021. márc. 9. 00:42
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen egyetértek veled xD (1es voltam) talán majd idővel megkomolyodnak ezek a lányok. Bár addigra sajnos nagy részükön átmennek páran..
2021. márc. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Volt egy idősebb barátnőm, ott magamat adtam és szeretett. Ott én rontottam el a dolgot, azóta is savazom magam mert akkor még nem voltam olyan érett hogy észre vegyem hogy egy főnyereménnyel voltam. Az a baj, mindezek mellett hogy válogatós is vagyok (a kinézet az alap, de inkább azokat a lányokat szeretem akiknek van önbizalmuk és lazák).
2021. márc. 9. 00:55
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem a rosszfiúkat keresik, hanem az izgalmasabbakat. Aki unalmas, az kapásból hátránnyal indul. A "miért csak a rosszfiúk kellenek a nőknek?" típusú kérdések sosem azoktól indulnak, akik annyira pörgős és izgalmas életet élnek.
2021. márc. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Alapvetően a legtöbb lánynál (én is ilyen voltam, amíg fel nem nőttem) az unalmas egyenlő a nincs személyisége, ami leköt emberrel.

A lányok úgy vannak vele, hogy az "unalmas" srácok mindent megtesznek azért, hogy minket megkapjanak. Míg a flegma, bunkó srácokért meg kell küzdeni, ami ad egyfajta izgalmat a dologhoz, nem lesz unalmas. Vagyis belehelyezkedünk mi is egyfajta csábító szerepbe.

Alapvetően ezzel nem hiszem, hogy baj vam egy bizonyos mértékig. Szerintem kell, hogy mindkét fél legyen csábító meg csábított.


Viszont azt mégegyszer kiemelem, hogy így a kislányok gondolkoznak, akik azt hiszik, hogy bármit megtehetnek és még nem estek pofára.

2021. márc. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

#5


Oké, de ezek a kis fruskák azt nem veszik számításba, hogy a legtöbb ember nem akcióhős...

2021. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Nem az teszi pörgőssé az embert.

Itt arról van szó, hogy eljárkálnak otthonról, sok barátjuk van és nagy társaságokhoz szoktak, nem otthon élik le az életük felét. Nyitottak, szociálisak és a többi ember felnéz rájuk. Férfiasak a szó minden értelmében.

A befordult ember nagyon hamar unalmassá válik. Ezt a flegmázást és rosszfiús attitűdöt is ők találták ki, mert irigykednek arra, aki szociális és titokban ők is ilyenek akarnak lenni. Valljuk be, a gép előtt ülni, filmet nézni, játszani nem túl vonzó a nők többsége számára abban az életkorban, amikor az ember még őrültségekre vágyik és kalandokat akar az élettől.

Ha pedig ennyire utáljátok az ilyesmit, mire fel a panaszáradat az ilyen emberekről? Keressetek olyan nőket, akik hozzátok hasonlók.

2021. márc. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

#8


Na ugye, csak kibújik a szög a zsákból. Egyik kérdés alatt még azzal nyugtatgatják a kérdezőket, hogy ne féljen nőknél kezdeményezni, ha nincsenek/alig vannak barátai. Másik helyen meg kiderül, hogy szinte semmi esélyed nagy szociális háló nélkül.


Nekem egyáltalán nem alakult úgy az életem, hogy nagy baráti társaságom legyen, vagy egyáltalán közelebbi barátaim legyenek. Mire talán lehetett volna, bejött a koronavírus.


Viszont a boldogsághoz van jogom, unalmas, befordult senkiként is. Ahogy panaszkodni is, bár azt egy ideje nem szoktam. Toporzékolhatok, nekem most úgyis az jutott, ami.

2021. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

A boldogsághoz jogod van, barátnőhöz nincs. Az nem jár alapértelmezetten.

És ez nem valami új hír, amivel a befordult és szociálisan visszamaradt embereket sújtják, ez mindig így volt és mindig így is lesz.

Ez nem azoknak a nőknek a hibája, akik az életvidám és szociális embereket kedvelik, ezt csak így állítják be azok, akik kimaradtak a körből.

Mégis ezeket a nőket pocskondiázzák, mert másféle férfitípust kedvelnek.

De nyugi, ez az alaptalan ítélkezés nem fog több barátnőt eredményezni, inkább csak még távolabb kerültök azoktól, akik a négy falon kívül képzelik el az életüket. Így születnek a húszéves remeték.

2021. márc. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!