Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet kollektívával,...

Hogyan lehet kollektívával, vagy bartell dolgokban együttműködni pasikkal, hogy ne nyomuljanak?

Figyelt kérdés

Vannak férfi kollegák, illetve mellettünk levő cégek, közös udvar, ismerettségek stb.

Sokszor beszélgetünk márcsak szakmailag is kell, és vannak oda-vissza működő dolgok köztünk.

Pl az egyik segítséget kért számlázásban(nekünk is számláznak), ha nekem kéne vmi, akkor ő segít, aztán a kocsiját ideadja ha akarom üzembentartási szerződéssel is(nyárra nagyon kellene és akárhol bèrelnék, vagy hiteleznék máshonnan, rengeteget levenne tőlem, így inkább jobb ismerősökkel szerződni)

Más hozzám mászkál(t) karbantartani, mert pl nem tudok felfúrni, beüzemelni egy bojlert, meg rengeteg ilyen van és utána nem kell javítani sem(korabban mindenhez 2 szerelő kellett pl egy gázos, aztám egy masik aki a gázos után javít, aztán a vizes és aki a vizes után javít, a munkatársam meg ért vizhez gázhoz áramhoz csapokhoz asztalos dolgokhoz is és profi es meg tudunk árban is egyezni)én meg közben adok neki céges infókat amikre szüksége van, segítek pl elővásárlásban neki a céges eszközöket is tekintve és sokat is segítek ezen kívül is.


Nem írom a többit, de közös bennük az, hogy az együttműködéseket mindig átviszik nyomulásba, ha elutasítom, sértődésbe, játszmázásokba, aztán 1 hónap es megint elhívnak valahova,(nem csak úgy haverságból, hanem én tetszem, randizni akarnak), megint elutasítom, és annyira elegem van már ebből.


Hogyan lehet férfiakkal együtt dolgozni, vagy szerződni, vagy együtt működni, hogy ezek mellek mint nőt, hagyjanak engem békén?



márc. 20. 16:03
 1/10 A kérdező kommentje:
Jav.: ezek mellett mint nőt, hagyjanak békén
márc. 20. 16:10
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Pl ne kangörcsös hülyegyerekeket kérj fel munkára, hanem érett férfiakat.

Egy kopasz, pocakos, 50-es víz-gáz szerelő fix, hogy nem fog randira hívni.

Bár emiatt a "férfiak" általánosítás miatt gondolom nem is lehetsz több 20-on pár évesnél....

márc. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
35+ vagyok. Es mindegyik felnőtt férfi.
márc. 20. 16:22
 4/10 A kérdező kommentje:

Külsős szerelőkkel leírtam hogy jártam. Mindenhez külön ember kell. A gázos nem ért az áramhoz, az áramos a vizes blokkokhoz nem. Mindegyiket fizetem. Aztán a vizes után kigyulladt a konnektor, a gázos félig csinálta meg a melot a keményt kihagyta es azert külön akar díjakat felszámolni, asztalost meg égen földön se találok csak javitgatásokra.

A munkatársam aki a cégnél van meg mindenhez ért is de mindenben profi is, utána még soha nem kellett hívnom mást javítani, de olyanokat is észrevesz amikkel nem is fpglalkoztam pl látta hogy a fürdőben nincs lámpabúrám erre hozott csak úgy egyet mert neki van es egy rakat ilyen plusz apróságot is megcsinál. Pl segített a hűtőajtómat is áttrakni a másik oldalra mert látta mikozben szerel hogy én azzal vesződök szerszám nélkül is.

De fizetek is a munkálataiért, a cégnél is segítem eszközbeszerzésben soron kívül is. De ez is elrontja az egészet a zaklatással.

márc. 20. 16:27
 5/10 anonim ***** válasza:

A fiúk szeretnek nyomulni. Én is nyomulnék még akkor is ha nem akarnék tőled semmit. Egyszerűen maga a próbálkozás szórakoztató. Persze megértem ha zavar mert míg egy férfi egy két nőre nyomul max egyszerre, addig rád mint nőre rengetegen. Ha komolyan rá szólsz valakire, hogy mostmár tényleg hagyjon ilyenekkel mert nagyon felkurja az agyad akkor szerintem abbahagynák. Én legalábbis ha azt látnám tényleg eleged van belőle akkor egyértelműen vettem a lapot és befejezem. Onnantól kezdve legalább ha velem kell dolgoznod tudom, hogy nyugodt leszel hisz én legalább nem zargatlak ilyenekkel. Próbáld másoknak is erőteljesebben elmondani.


25,/f

márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Ugyanilyen helyzetben vagyok, viszont én az elejétől kezdve csak nevetek hangosan egy-egy ilyen kérdés után és elviccelem az egészet. Aki ebből nem vette a lapot annak komolyan a szemébe néztem és megköszöntem a bókokat, majd nyomatékosan elmondtam, hogy nem vágyom vele semmilyen kapcsolatra és szeretném ha tiszteletben tartana a kérésemmel együtt.

Vannak olyan “pasik”, akiknek nem sikerült felnőni és nehezebb kezelni a helyzetet, de nem lehetetlen, csak legyél határozott.

márc. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én el is terelem a témát, ha kell el is utasítom, határozott is vagyok. És hát tisztelnem se nagyon kell őket mivel ők se tisztelnek meg azzal hogy érdekelje, hogy én nem nyitok magángerületre és el van utasítva.


Pl akikölcsönadja a kocsit az felvetetette azt is hogy ő vállalja azt hogy hoz visz engem ha annyira nem jövök ki időben, egyből rávágtam hogy persze hovy minden nap egész nap zsibbassz azzal hogy nyomulsz és nem szállsz le rólam. Kiegyeztünk üzembentartásiban. Én használom majd a kocsit.

Ez 1 hónapja volt.

De ma megint kezdi hogy hetvégén mit csinálok? Elmondtam hogy sehogy nem fér bele pasi semmibe. .ert ezt meg azt meg amazt. Erre jött a nagy ötletével hogy be tud abba kapcsolódni ő is, el tudna jönni, aztán folytatja, hogy ő is egyedül van, én is.(őszintén: ki a f.szt érdekel?) Már nagyon elegem van. De a kocsi meg kéne. És együtt is számlázunk. Össze is dolgozunk szakmailag is.

márc. 20. 16:43
 8/10 anonim ***** válasza:

Amikor valaki nem fogadja el a NEM szót, akkor igazából nem tisztel téged.

Valójában, nem érdekli te mit akarsz,csak az számít, hogy ő elérje a célját.

Húzz egy jó erős vonalat kettőtök közé, amikor pedig nem-et mondasz valamire, akkor az legyen a mondat vége, és nem tárgyalási alap.

Pl: nem akarok elmenni veled sehova.

Jó, de azért beülhetnénk valahova.

Ebben a helyzetben irányítani akar, manipulálni téged.

Ne maradj kettesben vele sehol.

Ezt javaslom.

márc. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen ez bunkózás zaklatás. Egyértelműen nem is tisztel.

Miközben kéne az üzembentartási is ahogy megbeszéltük. És vezetést gyakorolni is jó lenne vele. Amit szintén ígért hogy tanít.

És kezdi is megint, hogy akkor de szombaton találkozunk.


Az a baj hogy masképp nem lesz kocsim(mert baromi drága minden más opció) es nyárra élethalál kèrdés lenne nekem.


Es ez csak az egyik.


Bárki akivel egyuttműködnék együttdolgoznék az átmegy ebbe a parasztba.

Csak azok veszik magukat vissza akikkel nincs egyuttmukodesem nem állok szóba se.



Mi a sz.rért nem lehet pasikkal együttdolgozni működni?

márc. 22. 07:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Rangsorolni kell mi a fontosabb.

A saját biztonságod és személyes tered, intimitásod vagy az esetleges lehetőségek, mint az autó.

A férfiak egy része, az ilyen "alkalmakat" mint megtanítalak vezetni, lehetőségként értelmezik,ergó zöld lámpának.

Ráadásul az egy zárt tér, kevesebb opciód van, nekik meg ideálisabb terep a fizikai közeledéshez.

márc. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!