Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bólogatsz, vagy kiállsz...

Bólogatsz, vagy kiállsz magadért a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Mennyire izgat más véleménye? Volt már hogy nem álltál ki magadért és meg is bántad?
márc. 21. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha megéri, kiállok magamért. Apróságokon nem éri meg balhézni.
márc. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Kiállok, de hozzátenném, hogy különösebben nem visel meg egy esetleges kirúgás, saját lakásom van, nulla hitel, nincs puja, tartalékolok mindig eleget, szóval engem nem lehet nagyon sakkban tartani. (Amúgy nem rúgtak ki soha.)

Ha valakinek életfontosságú, hogy mindig legyen munkahelye, az keressen mást, ha gáz a helyzet és lépjen amint van hova.

márc. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%

Vegyesen.

Mielőtt nagy pofával kiállok magamért, azért előtte óvatosan felmérem az erőviszonyokat. Ha megéri harcolok, ha nem, akkor kussolok.

márc. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha kiállok magamért, akkor tisztelni fognak. Csak abból sajnos nem lehet megélni.
márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen igen. Ki hívtam "megbeszélni". Nem jött ki és nem is rúgtak emiatt. :D De volt, hogy azért fogtam vissza magam, mert akkor tuti, hogy kirúgtak volna.
márc. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
leszartam
márc. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

#2

Gondolom fotoszintetizálnál, ha nem lenne munkahelyed. Neked nem kellene számlát fizetni, enni inni?

márc. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy ilyen ismerősöm, már majdnem 40 éves, de soha nem volt 1-2 évnél tovább egy munkahelyen, na ő olyan hogy mindig kiáll magáért, sajnos akkor is ha éppen nincs igaza. Pedig nem egy kellemetlen figura, bulizós társasági típus, aranyos felesége és gyerekei vannak, csak hát be nem áll a szája és ezt a munkahelyeken nem igazán értékelték sehol. Szóval ebben is érdemes az arany középutat keresni, nem szolgalelkű birkának lenni, de egyúttal hideg fejjel mindig mérlegelni hogy kinek mit mondunk.
márc. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan szitu van, hogy szívtam, nem álltam ki magamért. SOkáig nem álltam ki magamért, néha kiálltam, de általában a nem egyenrangú felekkel szemben merem ezt megtenni. A másik véleménye kicsit érdekel, majd szűröm, hogy elfogadjam-e vagy sem.
márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért járok dolgozni, hogy fizetést kapjak. A fizetésemmel arányosan elvégzem a munkám, így jogosan el is várom hogy a minden embernek kijáró tiszteletet megkapjam. De miért is ne kapnám? Ez egy egyszerű adok-kapok. Ennyi. Aki a rangjával akar bohóckodni, az máshol keressen porondot, én nem vagyok erre kíváncsi.
márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!