Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az oka annak hogy a munkahe...

Mi az oka annak hogy a munkahelyen klikkesednek és kipecàznak valakit?

Figyelt kérdés
Àltalàban akit kipecàznak épp nem a leggonoszabb a csoportban.Voltam màr olyan helyzetben is hogy kipecàztak meg olyanban is hogy làttam màsra teszik rà a pikket.És mindkét helyzetbe a klikk volt akik alattomosak voltak.A kis kollega akit azelott kiszurtak epp semmit nem tett a legynek se tudott volna artani,kicsit együgyü volt de jó szàndékú.Én meg nem szeretem a nem dolgozast es ismerik az elveimet.Kifejeztem a nem tetszesemet verbalisan non verbalisan is amikor dobtak ram a feladatokat.Nem vagyok hulye akit kihasznalhatnak.A klikkbe meg az ment hogy potolgattak a gyenge munkas hianyossagait az meg szart az egeszre es nem igyekezett jobban elsajatitani dolgokat.Csak ilyen munkasokat minek fizetni aki se nem tudja,se nem akarja.
márc. 16. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem “kipecáznak” ( kifognak, mint a halat), hanem KIPÉCÉZNEK.


Valakinek a hibáját vagy lelki furcsaságát rosszindulatból vagy tréfából szóvá teszi, a figyelmet ráirányítja.

márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen a kis kollega picit nyomottnak tunt de nem volt annyira buta es tiszta lelku volt.Ilyesmikbe nem szerettem reszt venni.Engem meg gondolom kicsit furcsanak talalhatnak nem vagyok egy dumagep,nem tudok minden temajukkal azonosulni de nem szoktam artani nekik es ezt ok is tudjak kommunikalunk csak ha ott a 3-as klikk akkor vannak olyan szokasaik amik az oveke es nem hivtak.Amugy nagyon beteg munkahely valtason gondolkodok.
márc. 16. 21:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert lehet úgy érzik (lehet alaptalanul), hogy kilógsz a sorból.
márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert ott maradtak egy középiskolás értelmi szintjén.
márc. 17. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

3.az meg nem kellene hogy ok legyen,hogy valaki masmilyen.Ok meg megjatsszak magukat csak hogy egymasnak megfeleljenek.

4.kozepiskolas vagy inkabb egy dedos szint.Nalunk kozepiskopaban ilyesmi nem volt.De altalaban ott ez jellemzo.

márc. 17. 07:29
 6/6 anonim válasza:
Nincs elég munkájuk és raérnek.
márc. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!