Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kezdem elveszíteni a motiváció...

Kezdem elveszíteni a motivációmat a munkanélküliség miatt. Már az álláskeresésbe is belefáradtam. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

X helyre költöztem néhány hónappal ezelőtt. Sokat vártam ettől a lehetőségtől, de egyre inkább csalódnom kell.

Az elvileg hiányszakmámban egyszerűen nem tudok elhelyezkedni. Ha fel is hívnak telefonon, akár behívnak egy interjúra, a végén úgysem vesznek fel. Pedig nem vagyok tapasztalatlan, sokféle emberrel találkoztam és sokfélét tapasztaltam az életben, sokféle helyen.

Inkább a csalódottság ami úrrá lesz rajtam, mert nagyon sokat tettem fel erre a lehetőségre. Anyagilag is sokat áldoztam adott dolgokra, és a hosszú távú tervem is az volt hogy itt maradok, mivel már nagyon sokat utaztam és költöztem, amiből elegem volt.

Lassan fél éve hogy nem dolgozok, es kezdek begolyózni, mert nagyon szeretnék menni és pénzt keresni, de egyúttal jó is szeretnék lenni abban amit csinálok. De egyszerűen nem, és nem. Azt sem tudom hogy mit csináljak, mi legyen a következő lépés, mert már abban sem vagyok biztos hogy azt is jól választanám meg.


Vidék, messze Budapesttől.


márc. 21. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kerestél olyan munkát is, ami nem a szakmádhoz tartozik? Lehet átmenetileg ezt kellene tenned.
márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi a szakmád?
márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Kerestem másfelé munkát is, de nem jártam sikerrel, mivel nem vagyok helybéli és nem vagyok senkinek a senkije.

Kereskedelemben szeretnék dolgozni, de vendéglátásba is elmennék ha behívnának.

márc. 21. 14:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ausztria. Én ezt tervezem most. De az sem olyan egyszerű...
márc. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!