Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mindenhol ilyenek az idősebb...

Mindenhol ilyenek az idősebb kolléganők? Miért szeretnének kikészíteni?

Figyelt kérdés
Idősebb kolléganőim állandóan a mai fiatalokat szidják, a fiatal kolléganőket, szerintük ől letettek valamit az asztalra (ezt a fogalmat nem tudom amúgy hova tenni), és őket tisztelni kellene azért, mert régóta ott dolgoznak. Ha valaki esetleg elmegy/átkéreti magát jobb helyre az hisztis, gyenge a szemükben pláne ha nem szeretik. Mindenhol ez megy?
márc. 27. 06:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk is szemetek és 99% idős 40 feletti.


Itt leirtam a 10. Válaszban is mégis engem pontoznak le

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Es legitobb olyan volt hogy amiert igazgatoi dicseretet kapok mégjobban utálnak főleg a soportvezető nö es egyik hasonszörű idős kollegaval állandoan ki akarnak kezdeni beleállni a munkámba is.

márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Eszembe juttattad fiatal kezdő koromat. Álmomban ne jöjjön elő.
márc. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerencsére nem mindenhol. Nálunk még a 60 körüliek többsége is tök normális, aki meg nem, az fiatalon is olyan volt (tuti, mert van, aki régóta ismeri).
márc. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Magyarok vagyunk: nem bírunk meglenni egymás közelében. Sajna igen, ez van mindenhol. A férfiak legalább egy fokkal jobbak ilyen téren. Összességében ennek a társadalomnak alapvető emberi hiányai vannak, olyan, mintha mindenkit valami dzsungelben neveltek volna még így is a XXI. sz.-ban.


"szerintük ől letettek valamit az asztalra (ezt a fogalmat nem tudom amúgy hova tenni), és őket tisztelni kellene azért...":

Az, hogy letettek valamit az asztalra, azon azt értik, hogy a sulijuk után elkezdte dógozni és már dógoznak 10-20-30-40 éve valamit: közben vagy tanultak valamit, vagy mint a gép, ugyanazt végzik, sikereket/kudarcokat éltek meg, de a lényeg, hogy nekik van már pár év(tized) munkaviszonyuk. Van, aki ebbe belekavarja azt is, hogy neki családja van, azt is mekkora nagy siker:):):), (pláne, ha a kölkye egy börtöntöltelék...)).

Nem kell ezeket ezért tisztelni szerintem, mert ha az ember nem dolgozna, akkor unalmában halna meg, tehát ez egy általánosa, társadalmilag elfogadott követelmény, hogy dógozzunk, így nincs tisztelet - részemről sem.

márc. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk nincs ilyen.Sőt egyetlen munkahelyemen sem volt.
márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem, itt jó a kollektíva. Pedig én meg még pár csaj az ún. fiatal. Főleg 40+-os csapattal dolgozom.
márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
45%
Ezért jó hogy fiatalok között dolgozni ha fiatal vagy öszintén nem dolgoznék 30 éves korom előtt plusz 40es korosztállyal mert csak megy a kioktatatás meg az előítélet hogy ez a generáció...
márc. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Én fiatal dekoratív nőként azt tapasztaltam, hogy az 50+ nők meg vannak keseredve (van kivétel). A férjük már nem kívánja meg őket, vagy szeretőt tart. Irigyek a fiatalabb kolléganőkre, mert látják, hogy a férfiak őket nézik meg. Nagyon gonoszak tudnak lenni. Áskálódnak stb...
márc. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
#8 Ezt nem értem. Attól, hogy 50+ lesz valaki, rögtön megkeseredik és áskálódni kezd? Te el tudod képzelni magad, ahogy 50. éved után megkeseredett, rosszindulatú emberré válsz? Gondolom nem, ha nem vagy ilyen típus. Nem lehet, hogy az az 50+ ember, akit gonosznak látsz, már fiatalkorában is ilyen volt?
márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
55%
Meg nőként miért gondolod, hogy egy nő számára, főleg 50+ évesen, az a legfontosabb, hogy megnézik-e a férfiak vagy sem? Értem, hogy a te korodban ez nagy jelentőséggel bír, de hidd el hogy ennél vannak sokkal fontosabb dolgok, nem ez határozza meg az emberek lelkiállapotát.
márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!