Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt olyan, hogy már az első...

Volt olyan, hogy már az első nap felmondtatok/elmentetek?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért? Vagy mit szóltak hozzá?


Nekem olyan volt, hogy jelentkeztem raktári munkára. Megkérdeztem, hogy kasszázni kell-e, mert azt nem akarok (sose szerettem pénzzel dolgozni), mondták, hogy nem, ez raktári munka, kasszást külön keresnek. Első nap közölték, hogy csak a kasszában leszek. Mondtam nekik, hogy akkor viszlát, mert nem erről volt szó, és enyhén szólva nem volt szép, hogy a pofámba hazudtak. A menedzser nem értette, mi ezzel a probléma...



márc. 28. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt hogy magával a melóval nem volt gond de olyan lehetetlen helyen volt hogy csak autóval bejárás jöhetett volna szóba. Busszal kb egy órával hamarabb kellett volna érkeznem mert a következővel meg már elkések, hazafele ugyanez, akkor ment a busz amikor pont végeztem volna, a következő meg egy óra múlva. És reggel 6:30-ra ott kellett volna lenni (busz miatt 5:30). Emiatt megbeszéltük hogy ez sajnos nekem nem jó és kész.
márc. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ruhaboltba jelentkeztem eladónak. Fel is vettek, összesen 3-an voltunk eladók az üzletben, ami szó szerint kongott az ürességtől. Ha fél vagy 1 óránként 1 vevő betévedt. Ez még nem lett volna gond, de a menedzserasszonyság non-stop a kamerákat figyelte, mert MINDIG kellett valamit csinálnunk, akkor is, ha nem volt munka és minden tip-top volt a boltban és tiszta. Már szabályosan szét kellett döntenünk pár egymásra hajtogatott ruhatornyot, hogy aztán ismét összehajtogathassuk őket és ugyanúgy elrendezzük, ahogy a szétdöntés előtt volt! Ha nem foglaltad le magad 5 percig, már kaptad a panaszt meg a kiabálást a menedzserszipirtyótól, hogy ő aztán a semmittevésért nem alkalmaz senkit, nem azért fizetnek, hogy ácsorogjak.

Bár nem az első napon, hanem a másodikon mondtam fel, amikor már tényleg az agyamra ment a semmittevés és már vagy x-szer "figyelmeztetett" kiabálós hangnemben a nő. Közöltem azzala hibbant nőszeméllyel (a két ott dolgozó csaj kb 20 éves volt ők nemigen mertek neki ellentmondani, én meg 28 éves férfiként mentem oda), hogy dolgozni jöttem, és nem azért, hogy bazári majmot játszva időpocsékolós és tök felesleges hülyeségeket csináljak a boltban csak azért, mert neki láthatóan örömet okoz, hogy másokat baxtathat és vegzálhat.

Azért látni lehetett a képén, hogy nem sok ember osztotta őt ki, mert ezután kb 10 perces hatásszünet volt, mert köpni-nyelni nem tudott. :D Nem értem, minek keresnek oda 3 kasszást, amikor még 1 is bőven elég lenne, pláne így.

márc. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az első, a negyedik napon mondtam fel. Ez volt az első munkahelyem, már nem emlékszem az egészre, csak a négy nap maradt meg. Akkoriban nem nézték jó szemmel az ilyet, fel is merült párszor ez a négynapos munkaviszony, ezért emlékszem még mindig rá.
márc. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan, ahol fel kellett volna mondanom már első nap, mert éreztem, hogy nem lesz jó, de én hülye mindig adok néhány esélyt, aztán ott ragadtam pár évre. Olyan volt, mint egy rossz kapcsolat, felemésztett, de szerencsére erőt vettem magamon és leléptem, pedig nem volt másik helyem. Aztán nagyon hamar találtam egy másikat, ahol dupla annyit kerestem és fele annyi idegeskedéssel sem járt.
márc. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

volt.


bankautomata szalagsori meló. Betanítás az volt, hogy a monitoron nézd meg a rajzot és rakd össze az adott munkafolyamatot a képek alapján.. persze erre volt kb 10 perced, mivel a szalagsor mozgott és ha nem sikerült akkor akadályoztad a másik ember munkáját.

márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mc donalds

Alig vártam, hogy leteljen a nap, többet vissza se néztem :D 18 évesen még nem mertem napközben otthagyni az egészet, de szívem szerint azt csináltam volna

Egyáltalán nem éreztem jól magam már az első perctől, ráadásul az első nap csak arról szólt, hogy különböző fejtágításokat kellett hallgatni/nézni-nagyon unalmas is volt, meg abszolút nem az én világom. Csak hirtelen kellett egy meló és gondoltam ez jó lesz

márc. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Cégen belül tettek át egy másik irodába. a felvételi beszélgetéskor teljesen mást mondtak a munkaidőről, mint ahogy valójában volt, ez első napon kiderült. Így nap végén mondtam, hogy így nem szeretnék itt dolgozni.
márc. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy helyen nem az 1. nap, hanem a 3. napon volt ilyenem. Nem megfelelő kommunikációs csatorna volt a felek közt.
márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ó, sokszor. Volt ahol az első nap harmadik órájában kisétáltam.
márc. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, konyhai kisegítés. Mosogatni kellett, fekete mosogatást is. Előre láttam, hogy a kezem nagyon meg fogja sínyleni a hipótól, még gumikesztyűben is. A minimálbér sem motivált.
márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!