Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi baja a kolléganőmnek?...

Mi baja a kolléganőmnek? Jogos a "háborgása?"

Figyelt kérdés
Elmondtam valamit a kolléganőmnek, hogy mit mondott róla egy harmadik kolléganő. Erre ő közölte velem, hogyha akkor ott nem védtem meg akkor ne mondjam neki vissza, hogy róla miket beszélnek, hiszen nem tud vele mit kezdeni, ne idegesítsem feleslegesen. Ezt teljesen közönyösen mondta. Nem jobb tudni a dolgokról?
márc. 28. 12:33
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mindenkit kibeszélnek a háta mögött. Jobb tudni az egymás elleni áskálódásokról és pletykákról amik feleslegesen stresszelnek téged? Ő is tudja, hogy nem tehet ellene semmit, és ha nem tud róla akkor legalább nincs min izgatnia magát.
márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a felháborodása. Te hogyan reagáltál volna az ő helyében?
márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én szeretem tudni kivel hányadán állok.
márc. 28. 12:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
#1 nem minden munkahely ilyen toxikus. Nekem az eddigi 3 munkahelyemből 2-nél soha nem ment az egymás háta mögötti kibeszélés, nagyon jó a légkör az ilyen helyeken. Egy munkahelyemen volt az, hogy amint valaki a csapatból nem volt ott, mint a szardobálás. Utáltam is ott dolgozni, hamar otthagytam őket. Szerintem kérdező azzal, hogy továbbadod és uszítod őket egymás ellen, te sem vagy jobb…
márc. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kavarni akartad a kakit, és leállított. Szerintem jogosan. Gondolta, hogy ha van véleményed a dologról, akkor vállalod, ott helyben. Ha meg nincs, akkor legyél csak csendben továbbra is, és ne hordozd a híreket.
márc. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5-ösnek igaza van, ez sz*rkavarás, amit csinálsz.

A helyes magatartás az, hogyha a munkahelyi pletykálkodásból kimaradsz, nem pletykálkodsz, és nem adsz tovább pletykákat senkinek, annak sem, akiről pletykálkodnak.

márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó a kolléganőd mentalitása. Aki még magáról se akar kibeszélést hallani, az valószínűleg mást se beszél ki. És jól mondta, ezzel ő már nem tud mit kezdeni.

Egy bölcs filozófus mondta, hogy "a távollétemben akár meg is ölhetnek". Tényleg kár magunkat ilyesmikkel idegesíteni. Meg sosem tudhatjuk, hogy milyen szándékkal mondanak vissza nekünk ilyen dolgokat.

márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kolléganődnek igaza van. Olyan információt osztottál meg vele amire nem volt kíváncsi. Ha jól megnézzük akkor az árulkodásoddal te is kibeszélted a másik kolléganődet. Te sem vagy jobb.


Ezt az információ közlési kényszeredet tartsd vissza a jogosan felháborodott kolléganőd előtt! Vannak akik nem szeretik hallanai a pletykákat és ezt tiszteletben kéne tartanod. Te csak beszélgess a veled egyszinten lévő pletykagépekkel és hagyd békén azt az értelmes kolléganőt!

márc. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!