Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkó kolléganőmet akarom meg...

Bunkó kolléganőmet akarom meg szívatni. Ötlet?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok ő 50 meg a halál között mozog.

Egy undorító stílusban beszél rendszeresen velem.

Hazudgál a főnöknek, le járat engem.

Van két csatlósa akik segítenek neki.

Most telt be a pohár!

Mentem be délutánra egész nap takarítottam, főztem mert estére jött a férjem családja szülinapot tartotunk.

El kezdte mondani hogy én semmit nem csinálok otthon mert nincs gyerekem, főzni se tudok rendesen (előző nap én hülye el mondtam hogy grizes tésztát készítettem)

Konkrétan kiabált velem. Minősíti az otthonom mert a férjem állattartással foglalkozik.

Arra gondoltam has hajtott teszek a kávéjába.

(Úgy is azt kamuzta a főnöknek hogy én egész nap a mosdóba vagyok) Lehetne ő is ott egy fél napot.


nov. 24. 17:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%

Legyél kreatívabb. Én pl a táskájába csempésznék 20-30 csótányt. (kizárólag mielőtt hazamegy, nehogy melóhelyen szabaduljanak el. Kisállatboltokban lehet kapni fillérekért.) Ha kicsit többet ráköltesz, ez az állat lehet kisegér, kis patkány, esetleg egy cuki sikló. (Igen ez már komolyabb beruházás, de maradandó.)

A legjobb az lenne ha összeugrasztanád őket a csatlósaival, erre lenne pár ötletem, de sztem az már kicsit drasztikus.

További receptekért iratkozz fel, és ne felejtsd el megnyomni a harang gombot! :)

nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem meg inkább próbálj meg felnőni, mert ez eléggé infantilis húzás lenne, nem gondolod? Arról nem is beszélve, hogy biztos rá fog jönni, hogy te raktál bele valamit az italába, és akkor aztán elindul egy végtelen háború.
nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
Gáncsold el, és lépj a hajára(véletlenül) 🤣
nov. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Rakd a táskájába a Magyar Helyesírás Szabályait, hátha hozzád vágja.
nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
A leírásod alapján kb. egy kategória vagytok. Furcsa, hogy nem vagytok a legjobb barátnők: inkább ezen kellene dolgoznod.
nov. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Először is zárd el az információ csapot. Magadról SEMMIT ne ossz meg vele. Másodszor a munkán kívül legszükségesebben kívül egy szót se beszélj vele. Ha üvölt, botrányt csap, titokban vedd fel, majd mutasd meg a főnöknek. Semmi rosszabb nem történhet vele, mint hogy kiderül, milyen valójában. Az egyéb, gyerekes dolgokat felejtsd el, csak kiderülni és neked lehet bajod.
nov. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%

Ha nincs kamera nálatok, akkor ha senki sincs a közelben, tegyél jól látható helyre nárcisztikus pszichopatákról vagy nárcisztikus személyiségzavarról szóló könyvet rajta egy cetivel az ő nevére. "Valaki neked hagyta itt"... Érted?...

Vagy ilyen című könyvet feladni neki címezve meló helyre posta által. Biztos kibontja egyből, ha kézbesítik. Feladónak írsz valami kamut. De küldhetsz neki bármit, ami ciki. És meglesz az új téma. Az ilyen kivagyi majmoknak az a haláluk, ha nevetségessé válnak. Ragassz a hajára, ruhájába rágót, stb.

Csak mindent óvatosan, mert ezekre jellemző hogy folyamatosan lesnek mindenkit a majmaikkal együtt. Amúgy teljesen ignorálni kell. Egy lenéző pillantás, vagy ütős visszaszólás bőven elég. Nem szabad vitába szállni vele, mert az élteti, arra vár.

nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
56%

Másik amivel kikészítheted, ha megkritizálod.

"Mi ez a macskaszar szag?? Jaa uzsonnázol/ebédelsz?Bocsika"


"De jó a hajad... Nagyon öreges frizura, de neked jól áll"


"Szép a pulcsid. Sajnos nekem nem áll jól a fos zöld, de rajtad tökéletes"


Kend be szarral a wc deszkát miután láttad hogy volt budin, és mikor mindenki hallja, kérd meg hogy takarítsa le maga után mert ez így használhatatlan.

nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
Legjobban úgy tudod megszívatni, ha itt felmondasz és elmész normális helyre dolgozni.
nov. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Férjnél van? Ha igen, küldj neki virágcsokrot, egy cédulával, “jó volt veled. Nagyon szeretlek! Sándor”. Vagy akármilyen férfinév. Pénzbe kerül, de megéri. Küldheted a munkahelyre is, ettől biztosan sokan fognak pletykálni róla.
nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!