Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rúgtak ki valakit a környezete...

Rúgtak ki valakit a környezetetekben már a legelső héten?

Figyelt kérdés
Aki nem maga ment el, hanem konkrétan ki lett dobva. Mi történt?

márc. 29. 09:56
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Irodai munka, felvettek egy kb 22-23 éves csajt, hétfőn kezdett. Festette a körmét munka helyett, facebookozott a gépen, a nyomtatót még bekapcsolni sem tudta, szerintem akkor látott nyomtatót először életében. A ráeső (nem sok) munka negyedét se végezte el, mert "jaj az nehéz nekem" meg "azt minek megcsinálni", mire csütörtökön az irodavezető mondta neki, hogy nem díszletnek lett felvéve, és mivel szemmel láthatóan inkompetens és nem óhajt dolgozni, inkább menjen haza és nem kell többet jönnie. A pláne az, hogy a csaj nem is értette, miért lett kirúgva, értetlenkedett majd elkezdett hisztizni, vitatkozni, aztán felcsapott orral kivonult.
márc. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
62%

Igen és nagyon sajnáltam, mert miattam rúgták ki. A védelmemben, hogy nagyon fiatal, álomvillágban élő lányka voltam még.


Az új munkatárs a betanítás után az első napján úgy dolgozott, hogy végig mellette álltam, ahogy visszaültem a helyemre, már hívott is, hogy segítsek.


A főnök számonkért, hogy miért nem dolgoztam aznap semmit én meg elmeséltem, hogy mi történt. Elmondtam, hogy szerintem valakit oda kéne tenni pár napra a munkatárs mellé, amíg beleszokik, mert a tudása megvolt, csak nem tudta rendesen alkalmazni, valószínűleg vagy a stressz miatt vagy, mert nem volt tiszta neki a betanítás. Úgy voltam vele, pár nap alatt kikristályosodik a munkatársnak minden, ha nem értette, ha meg csak stresszelt akkor megnyugszik és utána már menni fog neki egyedül is.


Megköszönte a főnök, hogy szóltam és másnap a munkatársam ki is lett rúgva.


Azóta inkább megtartom magamnak az okos ötleteimet és alapszabály, hogy ha a munkatársam nem tud vagy elront valamit, az kettőnk között marad.

márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!