Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy az új...

Volt már olyan, hogy az új munkahely, ahol kezdtetek, olyannyira nem tetszett, hogy a legelső napot sem dolgoztátok végig?

Figyelt kérdés
Tehát hogy már rögtön a kezdő napon annyira elegetek lett, hogy még a vége előtt felálltatok, és elmentetek? Ha igen, milyen jellegű hely volt, és mik voltak az okok?

2021. okt. 28. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
A paraszt fonok aszony.
2021. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: De mik történtek?
2021. okt. 28. 11:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Legszívesebben hazamentem volna még aznap, de nem mertem, így azt a napot még túléltem valahogy, de másnap már nem mentem be.

Nyári gyakorlat volt még suliba, nem rendes munkahely. Az egyik Budapesti szállodában dolgoztunk "szakácsként" (inkább konyhai kisegítő volt). Egyszerűen az egész helynek annyira rossz atmoszférája volt, nem tudom megmagyarázni, de az emberek se voltak szimpatikusak, a főnök se, meg maga a hely se. Olyan dolgokat vártak el tőlünk, amiket mi nem is tanultunk (ami nem csak az ő hibájuk, hanem a sulié is), és amikor ezt elmondtuk, nagyon le lettünk cseszve. Bazinagy volt az épület, egyszer, fél perc alatt elmagyarázták, hogy mi hol van, aztán amikor később alig találtunk meg valamit (hosszú folyosókon, elágazásokon, emeleteken keresztül), azért is leszidtak, hogy el lett mondva... A főnök beszédstílusa se volt túl szimpatikus, sütött belőle az arrogancia.

2021. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen hogy az első nap délután, nagyábból közös megegyezéssel otthagytam őket. Persze ők sem marasztaltak. :))) Elektroműszerész munka volt, de olyan primitiv műszaki, szakmai körülmények között gyártották az áramköröket, ami egyszerűen derogált nekem. Kb baltával faragták az áramköröket szakmai szinvonal volt. Ettől még kibirhattam volna a nap végéig, de amikor délben az ablakból megláttam a fönököt, aki épp sörösdobozzal a kezében száll ki a teherautóbol, akkor már úgy gondoltam, hogy ilyen emberek között nem maradok tovább.
2021. okt. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak olyan volt hogy kb próbanapra mentem és abból.latram már, hogy nem jó. Se a munka, se a kollégak.
2021. okt. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szállodai konyhán, munkaidő reggel 6- este 9-10ig.Pihenő, ebédszünet minek az? Kb este 6-ig bírtam, aztán közöltem, hogy köszi ebből én nem kérek és otthagytam csapot papot. Örültem, hogy valahogy hazaértem . Másnapot végigaludtam.
2021. dec. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7: És heti hány nap lett volna?
2021. dec. 2. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Változó, beosztással lett volna. Hát általában 3-4 nap melo, utána 2-3 nap szabad és igy tovább.
2021. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!