Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amikor véget ért életetek...

Amikor véget ért életetek legelső munkahelye, hogy dolgoztátok fel, hogy már nem lesznek veletek azok az emberek, akik a legelső nehézségeken átsegítettek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 13. 13:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem érdekelt. Munkahelyen nincs barátság.
2021. szept. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

#1 ez baromság. nekem vannak onnan emberek akikkel jóban vagyunk és segítjük egymást.


Kérdező: nekem az volt, hogy jobb helyek, pozik lettek aztán, ahogy én is jobb lettem és ez ad értelmet a váltásoknakm

2021. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Munkahelyre elsősorban dolgozni jár az ember, nem haverkodni. Ez nem azt jelenti, hogy a munkahelyen tilos barátokat szerezni, nyilván kialakulhatnak komolyabb barátságok ott is, ebben az esetben viszont tudod az illetővel tartani a kapcsolatot akkor is, ha már nem ugyanazon a helyen dolgoztok. De az úgy nem barátság, ha csak a munkahelyen vagytok el egymással, munkán kívül pedig le se szarjátok egymást.
2021. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem éreztem semmiféle lelki traumát. Igaz, nem is nagyon segítettek, hogy jól érezzem magam ott.
2021. szept. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Örültem, utáltam azt a munkát, csak kellett a pénz az egyetem alatt. :D
2021. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pont átvertek volna, hogy sokáig végezzem nekik diákmunkaárban a rendes programozói munkát. Az a pár trükk, amit megmutattak nem rengette meg a világomat. Otthagytam őket 3-szor annyiért. Azóta is gondolok rájuk, hogy mennyire pitiánerek voltak. Most másnak hajtom fel a százmillákat.
2021. szept. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam fel, és nem volt gond, mert csak egy passzívabb félévet használtam ki főiskola idején akkor. A pénz jól jött, tapasztalatnak jó volt, de a tanulmányaim fontosabbak voltak.
2021. szept. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Örültem neki hogy el kotródtam onnan, pont ott volt a csajom is akivel szakítottam, és aznap fel is csesztek agyilag.


A csaj is meg én is azonnal felmondtunk, már csak azért is hogy ne is lássuk egymást, amúgy egy lerobbant gyár lett mára.


28f

2021. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azok a kényszerközösségek, függőkapcsolatok, miatt felesleges aggódni.
2021. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem okozott komolyabb lelki traumakat :D Minden munkahelyemrol ugy jottem el, hogy elegem van belole (nem utaltam egyik munkahelyemet sem, csak amikor sokaig dolgozol egy helyen, egy ido utan felgyulemlik sok rossz dolog + valtozik a hely, a rendszer, kicserelodnek a kollegak, mar nem olyan jo mint regen), itt az ideje a valtasnak.

Viszont nekem pl mindegyik fonokom hianyzik, mert ezzel szerencsem volt, iszonyu jo fej fonokeim voltak mindenhol eddig.

2021. szept. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!