Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen nagywc?? Hogy...

Munkahelyen nagywc?? Hogy szorítsam vissza? Nő vagyok.

Figyelt kérdés
Suliban sosem volt ilyen problémám. Aztán újabban vhogy mindig délelőtt jön rám és elégge kínoz. Mondanom sem kell, baromira kellemetlen lenne az orruk alá nyomni a bűzt. Nagyon sokan használjuk a wc-t.
márc. 30. 05:39
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Pszichológust javaslok.

Egy természetes dologtól rettegni, kérdést írni nem normális.

márc. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szag miatt aggódsz, akkor használd a WC-t. Miért akarnál máshova sz*rni?
márc. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan kell lehúzni, így kevésbé terjed szét a szag. Gondolom nincs mindenki állandóan a wc-ben. Ha sokan vagytok bent, akkor meg nem derül ki, hogy pont te voltál vagy valaki más.
márc. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan lehúzod és parfüm
márc. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
Úgy csinálom, mintha pisilnék, gyors fél perc alatt kaki és húzom is már le, utána kicsit kitörlöm gyorsan, majd wc papírt rakok a fenéklyukhoz, és egy későbbi alkalommal , mikor pisilni megyek, akkor kitörlöm alaposan
márc. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Ahol szarnak, ott szarszag van. Kollégáid sem szarnak rózsa illatút.
márc. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Te vagy az Kulagép?
márc. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más, mint menni wc-re.


Gyárban sokkal rosszabb a helyzet. Gondolom, nem gyárban vagy.

gyárban kb ki kell kérezdkedni, hogy kimész és némelyik kolléga megjegyzést tesz emiatt.


Volt olyan termelésben, hogy a szünet végén jött rám a nagywc, választhattam, hogy vagy bemegy, vagy wc-n nyomom ki. Utóbbit választottam, de mikor visszaértem szünetről a munkaterületre, ordibáltak velem.

márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!