Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan éljem túl az új főnököt?

Hogyan éljem túl az új főnököt?

Figyelt kérdés
Kaptunk egy új főnököt, akinek az a feladata, hogy racionalizálja a munkánkat a nagyobb nyereség érdekében. Én segédmunkás vagyok kis fizetéssel, de beosztom és elég nekem. Eddig megvolt a feladatom, ami belefért a 8,5 óra munkaidőbe (nincs cigiszünetem, végignyomom). Most az új főnök fél óránként bedob ezt-azt, amit még pluszba csináljak meg! Viszont, ha megteszem, elmaradok az eddigi melómmal. Magyarul nem végzek. Ő 15 percenként kimegy cigizni és kétszer akkora fizetést vesz fel. 80 fős üzem vagyunk.
márc. 30. 07:06
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

Kérdés, mennyi a mostani munkád, mennyi a plusz és a többi munkatárs azonos munkákat mennyi idö alatt végez el.

Valószínüleg csak túl kényelmesen dolgozol, gyorsítani kellene a tempódon.

Vagy keresni más munkahelyet

márc. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 Ez a válasz úgy kellett, mint púp a hátamra!
márc. 30. 07:56
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Hogy az 1-es egy mekkora barom..
márc. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Mitugrász kis szarjankó az új főnök.

Megmondod neki, szívesen megcsinálod a + munkákat, de akkor a te feladatod nem lesz kész. És nem túlórázol egy másodpercet sem. Ha rendszeresen félbemarad a meló, talán lesz majd annyi esze az új főnöknek, hogy rájöjjön mennyi munka fér bele egy napba.

márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

Na itt a baj. Hogy még neked kell azon gondolkodni, hogy hogy legyen. Neki eszébe nem jut. Ilyenkor kell az asztalra csapni, több fizetés, ha el akarod végezni a munkát. Nehogy már ő jobban ismerje a te kompetenciád, teherbírasod. Azt egyedül te ismered.

Miért nem álltok már fel emberek? Miért féltek változtatni? Kirúg? Lehet. Kinek lesz jobb? Nektek. Akkora ez a bolygó, rengeteg munka van. Csak sajnos, hogy a mélyén a tanult tehetetlenség van.

márc. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%

Pedig az egyes nem ír butaságot.

Nem rossz beosztott a lassabb, csak más a tempója.

Láttam már ilyent, két ember ugyanannyi munkát látott el, az egyik gyors tempóban végzett, nem volt gond a kész munkával és két feladat között ráért cigizni, a másik meg wcre sem tudott elmenni, mert dolgozott, csak pepecselve. A nap végére mindkettő ugyanannyi munkát látott el, csak az egyiknek belefért 2 cigiszünet és egy ebéd, a másik meg fel se állt az asztaltól.

márc. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!