Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondtál a munkahelyen,...

Felmondtál a munkahelyen, mert szétaláztak az első napokban a főnök, meg a kollégák. Mikor összefutsz ilyenekkel a boltba, és érdeklődnek felőled, hogy viselkedsz ?

Figyelt kérdés
márc. 30. 13:16
 1/10 A kérdező kommentje:
Sárga földig aláztak a próbaidő első napjaiban a kollégáid, meg a főnök is. Összefutsz egy ilyen **** a boltba, ahol mintha mi se történt volna elkezd érdeklődni felőled, hogy mi újság van stb. Köszönsz és leszarod a fejét levegőnek nézed, vagy válaszolsz a kérdéseire ?
márc. 30. 13:18
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Még köszönni se köszönök az ilyeneknek.
márc. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha egy napot dolgozok valahol, utána baromira nem ismerném fel a kollégákat sehol, de lehet csak nekem szar az arcmemóriám. Ha fel is ismerjük egymást, 1-2 nap alatt nem alakul ki olyan viszony, hogy egyáltalán köszönjek nekik, ha már fel is mondtam. Ezek idegenek, viselkedéstől függetlenül.
márc. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Lehet az anyjába is elküldöm.
márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

Velem ilyen már nem fordulhatna elő.

Így nem tudom.

márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

1# volt ilyen, a főnököm jött hozzám és érdeklődött.

Hát qrvára örültem..

márc. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Már hozzá szoktam minden melohelyen van egy nagyarcusenki. Ezek ilyen keritésen belüli vagányok.
márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Akik engem megaláztak próbaidő alatt, azok elfordultak, mikor később szembe jöttek velem az utcán. Sunnyogtak, ahogy az utolsó munkanapomon is, mikor ők tudtak róla, hogy ki leszek rúgva. Tettek is róla...

De egyébként én sem beszélnék velük két mondatot sem az is biztos.

Mondjuk nekik köszönhetem, hogy azóta egy normális munkahelyen vagyok ahol emberszámba vesznek. Őket meg ölje meg a rosszindulat.

N

márc. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Szerinted kene? En atneznek rajtuk, mint az uvegen. ;-)
márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Otthagynam. Vagy beolvasnek neki,milyen gazul viselkedett es most mennyivel jobb sorom van .
márc. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!