Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy hotelszobában 4 napig egy...

Egy hotelszobában 4 napig egy férfi kollégával?

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg hogy le kell mennem vidékre munkaügyben pár napra egy kollégámmal, egy 4 csillagos hotelbe foglaltak nekünk szállást (nyilván különágyas szoba), viszont a költségek minimalizálása miatt egybe lettünk rakva.


Mit gondoltok erről? Mik lehetnek a "nehézségek"?


Nem túl nagy képek alapján a szoba, a wc/fürdő rögtön az ágyak mellett, tehát klasszikus elrendezés.


Kicsit feszélyez ez de nincs mit tenni, olyan sokat úgyse töltünk talán a szobában, csak reggeli rutinnál azért ez kellemetlen lehet.


N



ápr. 2. 22:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%

Es ha akar majd valamit?

Vagy te töle?

ápr. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Hát zavaró, megértem. Nem korrekt szerintem egy szobába rakni titeket. Nincs erre valamilyen szabályzat? Vagy van HR részlegetek, ahol erre rá tudsz kérdezni? Azért a munkatárs nem egy barát, akivel megvan egy olyan bizalmi viszony, hogy hajlandó vele az ember egy szobában aludni. Ha belegondolok, nekem is voltak már olyan munkatársaim, akikkel ha egy szobában kellett volna aludnom, inkább egész éjjel kint bagóztam volna az erkélyen...


Nagyon nem tűnik nekem egészségesnek, se szabályosnak az, hogy téged ebbe belekényszerítettek. Vagy hát belekényszerítettek? Mondtad azt, hogy neked ez így nem oké?

ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%
SZerintem érdemes vinned egy személyi riasztót és egyből megmutatni neki, hogy edddig, és ne tovább.
ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

2-es:


Hát nem volt választási lehetőség, ez egy kisebb cég, mindenki ismer mindenkit, ez a feladat, el kell végezni. Nem félek attól, hogy "olyan" szándéka lenne, mert egyrészt van barátnője, másrészt mindig normálisan viszonyult hozzám. Inkább csak a négy nap együtt, ami zavar, meg kellwmetlen lehet majd.

ápr. 2. 22:49
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

#5 Attól, hogy a főnök nem ajánlja fel, jogilag még lehet választási lehetőség.


"ez a feladat, el kell végezni"


Neked csak azt és úgy kell elvégezned, ami a munkaszerződésedben benne van. Ha benne van az, hogy üzleti utakon egy szobában kell aludnod a munkatársa(i)ddal, akkor igen, ezt vállaltad. Ha viszont nincs benne, akkor nem vagy kötelezhető erre.

ápr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Az alvás az egyik legintimebb és legkiszolgáltatottabb helyzet, joga van az embernek azokkal egy légtérben aludni, akikkel akar.


Nekem például mostanában nagyon sok szexes álmom van. Ki tudja, milyen hangokat adok ki ilyenkor? :D Egyáltalán nem szeretném, ha ezeket bármelyik munkatársam hallaná! És főleg ismerve a férfiakat, azt sem szeretném, ha nekem egy ilyen kötelező egy szobában alvás után ezt és a hátam mögött összeröhögéseket kellene hallgatnom a munkahelyemen. Kizárt dolognak tartom, hogy bárkit kötelezhetnek erre.

ápr. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
13%
Tok izgi helyzet. Amikor volt ilyen lett szex is
ápr. 3. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen kicsi a cég, kiverném a balhét. Nem kötelezhetnek arra, hogy ellenkező nemű kollégával egy szobában aludj napokig.
ápr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Én azért reklamálnék emiatt, 4 napig egy ffival együtt, aki csak munkatársam biztosan nem lennék együtt. Ezen már ne spúrkodjanak, akkor foglaljanak 3 csillagosba 2 szobát, aztán ktg hatékonyságban ugyanott vannak.


Majd a horkolását meg a fingását hallgassam? :/ Biztosan nem. Rendszeresen kint felejtek valamit a táskámba, amit nem viszek be a fürdőbe, aztán pongyiban rohangáljak egy idegen előtt? Kössz nem.

ápr. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Ha egyedülálló vagy, akkor kevésbé ciki, minthA családos lennél.
ápr. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!