Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy hotelszobában 4 napig egy...

Egy hotelszobában 4 napig egy férfi kollégával?

Figyelt kérdés

Röviden a lényeg hogy le kell mennem vidékre munkaügyben pár napra egy kollégámmal, egy 4 csillagos hotelbe foglaltak nekünk szállást (nyilván különágyas szoba), viszont a költségek minimalizálása miatt egybe lettünk rakva.


Mit gondoltok erről? Mik lehetnek a "nehézségek"?


Nem túl nagy képek alapján a szoba, a wc/fürdő rögtön az ágyak mellett, tehát klasszikus elrendezés.


Kicsit feszélyez ez de nincs mit tenni, olyan sokat úgyse töltünk talán a szobában, csak reggeli rutinnál azért ez kellemetlen lehet.


N



ápr. 2. 22:13
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%
En azonos nemu kollegaval sem tudnek egy szobaban lenni. Ez nagyon gagyi igy.
ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
77%
Én férfiként sem aludnék semmilyen nemű kollégával nem egy szobában. Én a helyedben reklamálnék.
ápr. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 hypno ***** válasza:
18%

Rajtad meg a kollégádon múlik hogyan kezelitek a dolgot.


A legnagyobb gáz a horkolás, meg a bélműködés. A többi simán kezelhető.


Gondolom nem száltál még meg soha hostelben, ahol akár 8-10 különböző nemű ember is nagyon jól el tud lenni egymás mellett, ha nincs egy bugris aki pontosan tudja hogy horkol mint a disznó, de mégis ráerőszakolja magát a többikre.

ápr. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Biztosan nem aludnék egy idegen palival egy szobában. Ilyen a világban nincs. Még egynemű kollégákat se szoktak egy szobába rakni, nemhogy különneműeket.
ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
74%

Én meglehetősen nyitott nő vagyok, elég laza viszonyom szokott lenni a férfikollégákkal is, nem szaladgálok HR-re minden félreérthető gesztusért/mondatért, a szolidabbakat elteszem megfelelő helyre, a durvábbakat helyre teszem, és baráti vagy akár haveri társaságban is előfordult akár egy ágyban alvás is bulik, fesztiválok idején ellenkező neművel, de ilyenbe nem mentem volna bele.


Még egy női kollégát sem szívesen kerülgetek 4 napig a reggeli szarás és zuhanyzás idején, gondolom ő sem engem, megvannak az esti szokásaim stb. Nem gondolom, hogy minden férfi vadállat vagy hogy minden nő számító dög és kihasználná a helyzetet, de NAGYON szar a szitu ha a vacsorához elfogyasztott pohár bor mellé becsúszik egy félreérthető félmondat és utána egy szobába kell menni aludni.


Huszonsokéve dolgozom, egy-két csapatépítőnél előfordult, hogy páros szobákat (is) kaptunk, de ez soha fel nem merült, hogy ellenkező neműek kerüljenek egy szobába, sőt! Normális cégvezetés ilyet nem is enged, pláne manapság.


Vagy biztosítsanak külön egyágyas szobákat vagy nem vállalom. Legyen egy csillaggal kevesebb, wellness nélkül stb. - sok szobát foglaltam az elmúlt években itthon is, külföldön is céges utakra, nem egy ördöngösség megoldani kb. ugyanakkora keretből. Ha ezért kirúgnak hát talán jobb is ha nem dolgozok ott. Kis cégnél vagyok most is, egy időben oktató kollégák gyakran utaztak vidékre néhány napra, na ott egyszer-kétszer bepróbálkozott a nagyfőnök spórolási célzattal ilyesmivel, de kerek-perec megmondták a résztvevők, hogy akkor oldja meg másképp.

ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 hypno ***** válasza:
33%

Nem vagyunk egyformák.

Ti nem aludnátok senkivel, mások meg nemtől függetlenül simán körbeutazzák a világot filléres Hostelekben megszállva és semmi bajuk nem lesz, semmi atrocitás nem éri őket, viszont megismernek egy csomó embert és jól érzik magukat.

Szerintem nekik van igazuk nem a finnyásoknak.

ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%

Kizárt.

Nem mennék bele.

A reggeli ébredés utáni szétaludt hülye fejemet csak ne nézegesse senki.

Az alvás és egyéb testproblémák (fingás, szarás) miatt is kizárt.

Meg hiába tisztességes ember, akinek párja van. Attól még férfiból van, na.

ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
71%
16: De az az ő döntésük. Kötelezni viszont nem lehet rá az embert.
ápr. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
78%
Magyarázhatnék ezt a költséghatékonyságot a páromnak is meg nekem is, ha ilyen helyzet megfordulna egyáltalán a fejükben.
ápr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
32%
Biztato hogy baratnoje van, igy csak nem fog megrakni😂
ápr. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!