Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthon dolgozó pasinak,aki a...

Otthon dolgozó pasinak,aki a saját cégének,és még azon kívül pár kisebb cégnek csinálja a könyvelését,hogy lehet,hogy soha nincs ideje semmire? Nekem ez nagyon érdekes..

Figyelt kérdés
A mostani barátommal mindig arról megy a vita,hogy "ő soha nem ér rá semmire",mert mindig dolga van..Hogy a bánatba van az, hogy ő reggel 8tól nem végez vele mondjuk 16-7 óráig,hanem még este is azt kell csinálnia,meg még hétvégén is? Kicsit kezd már elegem lenni belőle,hogy emiatt semmilyen más tennivalóban nem segít,nem aktív..mégis mindig folyton fáradt. Nekem nőként fizikai munkám van,és mégis megcsinálom a dolgokat,helyette is..Viszont ez nem oda-vissza működik,az ő részéről ez nincs meg. Való igaz,hogy az élete 99%-át a könyvelés teszi ki? Mert ezt nekem valahogy nehezemre esik elhinni..
ápr. 3. 14:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek könyvelőt, az év első felében el van havazva. Aki nem ismeri a szakmát, fogalma sincs. Ettől független mindig kell időt szakítani a oihenésre is.
ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
*pihenésre
ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

A könyvelés általában olyan, hogy van amikor sok a munka nagyon és időre és nincs az, hogy majd megcsinálom, és van amikor meg igazából nincs munka vagy nem nagyon van. Tehát attól, hogy lejár a munkaidőd még nem feltétlen van vége, ha időre meg kell csinálnod. Ez ilyen.


De nyilván mindenkinek arra van ideje a munka mellett amire szán.

ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Attól, hogy otthon dolgozik, és nem árkot ás, még dolgozik. És lehet, hogy sokat, ez kívülről nem feltétlenül látszik.
ápr. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Azért van ideje közben TV-t nézni,meg fél órás szabadfoglalkozású szüneteket tartani,segíteni a háztartásban arra nincs?
ápr. 3. 14:41
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire irritál miért vagy vele?
ápr. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
53%
Segíteni a háztartásban arra nincs, kell pihenni is.
ápr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha valakinek vállalkozása van, akkor annyi pénze van, amennyit dolgozik, mert nincsen olyan, hogy fix a fizetés. Ha a párodtól a megbízó kér valamit, akkor azt célszerű megcsinálni minél gyorsabban, mert a következő alkalommal elmegy másik céghez/könyvelőhöz.


2. Az, hogy otthonról dolgozik kötetlen munkaidőben, az nem azt jelenti, hogy ráér hétvégén, vagy este, hanem azt, hogy az ügyfelek hétvégén is és este is elérik. Sajnos ezt tapasztalatból tudom, ha vállalkozó vagy, ez van, ha üzletet akarsz építeni, meg akarod csinálni magad a szakmában.


3. Sajnos önálló vállalkozóként kevesen engedhetik meg maguknak, hogy elhajtsák a p*csába a fizető ügyfelet, mert akkor miből élnek meg?

ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
könyvelőként m ondom: sokszor csak este lehet normálisan dolgozni, mert akkor működik minden, akkor nem telefonálgatnak az ügyfelek és végre béke van.
ápr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
11%

Lehet kurvákkal beszél munkaidő közben?

Én akkor csúsztam, amikor több liba volt a képben.

ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!