Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy ötvenes diplomás úgy dönt, hogy gyógypedikűrös lesz?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 15:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Mégis mit gondoljak? Élethosszig tartó tanulás van jelenleg. Ha ő ezt szeretné csinálni, akkor ki vagyok én, hogy ebbe belekössek?
ápr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Az ő dolga. Nekem aztán mindegy.
ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Elmondhatatlanul leszarom.
ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
21%
. .
ápr. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%
Felnézek rá, hogy nem marad benne egy számára nem megfelelő életvitelben és van benne elég bátorság változtatni
ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ugyanígy diplomás ex-kolléganőm, aki megunta az irodát, és átment a szépségiparba. Irigylem.
ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy ha ehhez van kedve, csinálja. Próbálja ki, és ha nem jön be neki, akkor mindig van visszaút. Vagy egy újabb dologba is foghat.
ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Őszintén én ezen meg sem lepődöm. Teljesen hétköznapi és átlagos a környezetemben.

Ettől függetlenül azt gondolom, hogy vagy értéktelen a diplomája, vagy nem tudta kihasználni, de nem tudott vele karriert építeni és ezt szomorú sztorinak tartom.

ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem szuper, ha valaki akárhány évesen mer és motivált váltani, ha nem tetszik a jelenlegi élete.


8# Szerintem ebben semmi szomorú nincs, 18 évesen kell dönteni, mit akarsz csinálni, még ha értékes a diplomád és bent vagy egy jónak mondható munkahelyen, akkor is lehet, hogy 10 év múlva ott állsz, hogy mi a szart csinálok itt, nekem ehhez semmi kedvem. De az is lehet, hogy eddig élvezted, de változik az ember, mondjuk fiatalon vágytál a pörgésre, tetszett a multis élet, de 40-50 évesen már kurrvára nincs kedved ehhez, van tartalékod, nem fenyeget az éhenhalás, úgyhogy azt mondod, na itt az ideje akkor valami másnak. Nem értem, miért kellene bárkinek egy valamivel foglalkoznia egész életében.

ápr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Ja, én sem értem miért kell valakit bekategorizálni csak azért mert 18 évesen hasraütésszerűen kellett valami pályát választani jobb híján. Fogalmunk se volt akkor még mi mivel jár, ezen kívül változnak is a munkakörülmények.
ápr. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!