Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy ötvenes diplomás úgy dönt, hogy gyógypedikűrös lesz?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 15:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Teljesen rendben van.


30-as irodista vagyok, és sokszor gondolkodom azon, hogy milyen jó lenne mondjuk teljesen más jellegű munkát csinálni.

Hiába relatíve könnyű a munkám, ki lehet égni abban, hogy olyan baromságokkal kell foglalkozni, hogy x rajzot küldesz, y nyilatkozat kérsz, táblázatokat bogarászol stb.

ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mindig fájós lábakkal szertetett volna dolgozni csak nem mert egy ilyen “alacsony” presztizsű szakmával kezdeni, úgy hogy mellette nincs más végzettsége.
ápr. 5. 15:18
 13/17 anonim válasza:
54%

Ha a 12-est nézzük, akkor szerencsés ember. Ez a lényeg, nem?

(érdekes, hogy valmelyik előző megszólaló élből feltételezte hogy nem sikeres a munkájában. Ez róla meond el sok mindent...)

ápr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Azt gondolnám háttérinfó nélkül, hogy valószínűleg tele lett a töke az eredeti munkájában és vagy most sikerült találnia valamit, ami érdekli vagy mindig is ez érdekelte.
ápr. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Kicsit én is irigylem a döntéséért. Azt nem írtam, hogy az illető férfi, lehet ezért éreztem csak furának ezt a lépését.
ápr. 8. 10:47
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

A diploma szo onmagaban takarhat semmire se jo vegzettsegtol kezdve barmit.

Jo gyogypedikurosre mindig szukseg lesz. Ezt nem lehet otthon barkacsolni.

En szemely szerint undorodom masok labatol. Ez en vagyok.

Mit kene szolnom? Rugalmasnak kell lenni, otven evesen pedig meg husz evig lehet valaki teljes erteku munkaero.

ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Teljesen jó.Ha ez teszi boldoggá, és meg tud belőle élni


Vagy másodállásban csinálja, az is tök jó.


Alapból csinálja azt ami a szívecsücske. Max,ha nem hoz elég pénzt, akkor másodállás, hobbi lesz ez.

máj. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!