Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkák vannak Magyarors...

Milyen munkák vannak Magyarországon amiből egyedül önállóan kényelmesen meg lehet élni?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Politikus.
ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Raktárvezető.
ápr. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Kócs.
ápr. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Ebben az országban őszintén semmiből
ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%

Multi. 500 bruttó kezdőfizetés, ami évente dinamikusan nő.

Nyilván nem leszel belőle gazdag, de egy átlagos diplomával, átlagos intelligenciával és tehetséggel egész jó választás.

ápr. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
500 bruttoból egyedül önállóan kényelmesen?? Kérlek mesélj még
ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
9%

6

25 alatt simán. És mint mondtam, a fizetés minden évben nő, tehát mire az ember elveszti a kedvezményt, lazán 850-950 bruttónál tart, ha időben kezdte a munkát.

Ez persze csak személyes tapasztalat, mindenkinek mások az igényei / lehetőségei.

ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
#7 én pesti multinál vagyok HR-es, meg tudom nézni mindenki fizuját. Tudod kik keresnek bruttó 850-950 ezret? A 30-35 feletti seniorok közül páran, de a többség ennyit sem. 25 évesek közül senki, még a mérnökeink sem :D Úgyhogy ne kamuzgass itt összevissza.
ápr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
11%

8

Ne már, minek bunkózni egymással?

Sokféle multi van, sokféle profillal, nyilván egy SSC nem ugyanúgy fog fizetni, mint mondjuk egy Big4.

És ismétlem, én csak a saját környezetemet látom, de ott 4-5 év tapasztalattal lazán megkeresnek ennyit az emberek. Igaz, hogy meg is vannak hajtva rendesen: túlóra, stressz és társai.

De nyilván tök jó, hogy te is leírod a tapasztalataidat, mert sok ember nézőpontjából áll össze végül a valóság.

ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Bukott köztársasági elnök.
ápr. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!