Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen már nincs olyan...

Munkahelyen már nincs olyan bullying mint iskolában?

Figyelt kérdés
Munkahelyen nem tapasztaltam azt az arcoskodást stb-t mint iskolában, pedig elég fura alakok járnak erre is, vagyis velem szemben nem nagyon tapasztaltam. Nem tudom hogy a felnőtt társadalomban ez már nem szokás vagy valami tulajdonságom az oka? Korai húszas vagyok szóval nincs sok tapasztalatom. De már az utcán sem köt belém senki úgy mint fiatalabb koromban, pedig lenne mibe.
ápr. 5. 22:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
De, elo szokott fordulni. Minel prolibb a hely, annal jobban es tobbszor.
ápr. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%

Hálistennek felnőtteknél már nem szokás. Vannak olyan munkahelyek, ahol fúrják egymást a kollégák, érdekből, irigységből, bunkóságból, de kötekedés, csúfolódás nem jellemző.

Hátrány, hogy közeli barátságokat sem célszerű munkahelyen kialakítani, mert sokszor évek alatt se derül ki, hogy valaki érdekből tűnik kedvesnek vagy valóban az. Aztán gondol egyet, vagy összevesztek, és felhasználja ellened a bizalmas információkat, amiket barátként osztottál meg vele.

ápr. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%
A legtöbb kötözködő, bullyingoló barom is megkomolyodik felnőtt korára, ezért ez evidens, hogy munkahelyeken ahol többnyire felnőttek (20+ felett) dolgoznak, töredéke a másik ember felé irányuló szóbeli, neadjisten' fizikai bántalmazás.
ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Van, csak inkább hallgat sokmindenki róla.
ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%
De van munkahelyi bántalmazás, csak nem annyira feltűnő mert általában verekedni azért nem szoktak. Megalázni, megfélemlíteni többféleképpen is meg lehet a másikat, ami meg ugyanúgy bántalmazás. Én éltem már át ilyet munkahelyen.
ápr. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem úgy van hogy melóban mobbingnak hívják?
ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

6-os Jól mondod!


[link]


Nem tudtam, hogy ezt így hívják.

ápr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
Azért 7-es, mert leírtad a második válaszodban, hogy de van bunkóság, irigység, meg ne is bízz a másikban, nem tudhatod, hogy ki rúgat ki, vagy kikotyogja a bizalmas dolgaid de szerinted ez nem bántalmazás. De ez az! Nem csak fizikai bántalmazás a bántalmazás. Akkor most ez mitől lenne hasznos válasz?
ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%

#9 a bántalmazás meg az, hogy nem adjuk ki magunkat munkahelyen, az 2 különböző dolog.

Egyébként lehet, hogy a mai 20 évesek a munkahelyen is úgy viselkednek, mint az oviban. Szerencsére 30 feletti kollégáim vannak, és jófejek.

ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
22%
Felnőtt korban már nem lehet ilyeneket, mert bűncselekmény.
ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!