Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akit bántalmaztak az iskolában...

Akit bántalmaztak az iskolában. Mit tennétek, ha kiderülne az új munkahelyeteken pár hónap múlva, hogy az iskolai szekálótok is ott dolgozik, és majd visszajön szülés után?

Figyelt kérdés
A munakhely tök jó, meg egész jól beilleszkedtem, de totál lesokkolódtam mikor bejött gyereket mutogatni.
2019. szept. 2. 06:21
 1/6 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ha ennyire szekált ( [link] akkor mindent meg kell tenni, hogy kicsináld!

Ha nem szekált annyira, akkor rosszul érezmém magamat elsőre. Utána adni kell egy esélyt neki, hátha felnőtt. Lehet, hogy bocsánatot kér, még akár jó kolléga is lehet. Ha ez nem történik meg, akkor távolságot kell tartani. Ha fúr, akkor távozni kell.

2019. szept. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Èn tartanám vele a tisztes távolságot. Annyit beszélnék vele amennyit feltétlenül muszáj. Persze attól is függ, hogy milyen munkahelyen dolgoztok, kik lettetek az évek során.
2019. szept. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dolgozd be magad, mire visszajön legyél a főnöke. Mikor bejön látványosan dörzsöld a tenyered és nyalogasd a szád szélét.
2019. szept. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
valószínűleg már mindketten felnőttetek, ha hagyod, hogy az iskolai dolgok ennyire visszahúzzanak és hatással legyenek az életedre, akkor szerintem keress fel 1 szakembert
2019. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem értem, miért hagyják az emberek magukat szekálni. Ha fizikailag fenyegetik, az egy valós félelem, főleg ha gyengébb a szekált fél... de más esetben?


Ordíts vissza, fenyegess vissza, szekálj vissza - és el fog kerülni az ellenállás láttán. Nem vagy gyengébb nála semmivel! Csak pofázik, semmi mást nem csinál. Azt meg te is tudsz.

2019. szept. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom, hogy ez mennyire fog megnyugtatni, de hiszed, ha nem, nagyon sok ilyen iskolai bántalmazó bánja meg később, amit tett.
2019. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!