Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi esélyem van így a lidlnél?

Mennyi esélyem van így a lidlnél?

Figyelt kérdés
Dolgoztam pennybe eladóként 4 évet majd 2 évet müszakvezetőként majd 2 évet egy kisebb boltba üzletvezető helyettesként. Egy évet kint dolgoztunk párommal osztrákoknál egy gyárba, most haza költöztünk és munka keresésbe vagyok a lidlbe beadtam a jelentkezésemet eladónak. Mennyi esélyem van hogy felvesznek így hogy van több év vezetői tapasztalatom?

ápr. 5. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
50%
ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Seila ***** válasza:
49,9%
ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jótanács (mindjárt jönnek a HR-esek és a vezetők, hogy nincs igazam): írd az önéletrajzodba azt, amit hallani akarnak.

Ha a szaktudás hiánya miatt nem tudsz lebukni, valamint az állításod közel lenyomozhattatlan (mert a legritkább esetben állnak neki nyomozni utánad), akkor nyert ügyed van.

ápr. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
28%
Több éves vezetői tapasztalatnak nevezni azt hogy 2 évig brigádvezető voltál majd szintén 2 évig mucsaröcsögén voltál Bözsi néni padavanja, barokkos túlzás, ráadásul egy eladói pozíció megpályázásához teljesen irreleváns. Amúgy a jelentkezésed sikere erősen függ attól melyik lidlibe akarsz menni, de itt Pest környékén az agglomerációban nagy a fluktuáció, ergó nagyobb eséllyel kerülsz be (de úgysem maradsz sokáig). Viszont ha olyasmire készülsz hogy kis szerényen beadod a jelentkezésed eladónak, az önéletrajzodba beírod a "vezetői tapasztalatod", a HRes meg majd hasra esik és bejánl valami zsíros vezetői pozíciót, akkor már most szólok hogy ez nem így működik ;)
ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!