Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem jön be az új munkahely,...

Nem jön be az új munkahely, megint váltsak? Ennyire rossz, vagy én tartom csak annak? Lejebb lent.

Figyelt kérdés

2 éve dolgozom itt jelenleg, nagyon nehéz utam volt idáig. Az elején a "kiskorúság" érzés meg volt, amivel nincs is semmi baj be kell tanulni felvenni a ritmust, az adott szokásokat stb, de az hogy mindenbe bele szóltak, üvöltve, mintha teljesen analfabéta lennék az nagyon rosszul érintett

A főnököm nagyon toxikus, hangulat ember, már úgy jön be hogy ossza a feladatokat, negatívan áll mindenhez. A munkatársam se 100 as, mindenbe bele köt, csak az a jó amit ő Úgy csinál...

Másrészt nem volt arról szó a felvétel alatt hogy más vezető munkáját is segíteni kell ergo több helyen kell egyszerre lenni...

Pl ha a főnököm péntek délután 15 kor végez nekünk bent kell maradnunk este 7 ig is akár míg a másik vezető nem végez.

A csütörtöki napokra szabadságot ír ki a főnök mert akkor zárva az iroda...

Ezt se tartom fairnek valamint a jelenléti ív se a valós időket tartja számon, fel órával később lehet be írni magunkat a munka kezdés előtt hiába ha bent vagyunk egy órával már előbb, előkészület miatt, sőt a kaja időt is levonja ami nincs is meg mert vannak napok amikor wc re alig tudunk elmenni...

A munka idő nagyon kiszámíthatatlan, tervezni nem lehet. Valamint folyton a nyavalygást hallom a főnököm részéről hogy de nagyon rosszul megy a cég satöbbi még többet kell dolgozni és nekem ebből a negatív hozzáállásból már nagyon elegem van nem tudom meddig bírom vagy én veszem fel ennyire ezeket a dolgokat de gondoltam hogy nézelődök mást de egyelőre nincs más lehetőségem itt a városban másodállásomban de abból nem tudnék megélni



ápr. 9. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossznak tűnik.

Én váltanék.

ápr. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Toxikus az egész.
ápr. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy bírja bárki is ilyen helyen két évig?

Én első nap otthagynám.

ápr. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miben utazol, mi a munkád...de az biztos, hogy innen tiplizni kell.
ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy megint váltasz, hát a "megint" szó ne zavarjon egyáltalán, hiszen 2 évet kibírtál. Most már lépj nyugodtan, ez a hely mérgező.
ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem olvastam el, de annyit fűznék hozzá, hogyha 2 éve ott vagy, akkor az nem új munkahely. Ennyi idő után amúgyis érdemes mindig körbenézni.
ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy,hogy rossz-e a munkahely, vagy csak te érzed annak; lépni kell. Az életed egyharmadát ott töltöd,bazki! Qurvára nem mindegy, milyen hangulatban.
ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rossz. Jól érzed. Váltani kell.
ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus magyar, égetni való rabszolgatelep. A többi is szar, csak lehet hogy kevésbé. Ezt mindenképp érdemes lenne otthagyni. És amikor állást keresel, legyél tisztában vele, hogy az álláshiedetés szövege és ami az interjún elhangzik, az 90%kamu.
ápr. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!