Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltsak munkahelyet miatta?

Váltsak munkahelyet miatta?

Figyelt kérdés

Ismerkedtem pár éve interneten egy sráccal akkor még fiatal voltam sok butaságot tettem, sokáig beszélgettünk intimebb témákról is. Volt, hogy kicsit lengébb ruhás képeket is küldtem, igaz arctalanul de akkor is elküldtem.

Nagyobb városba költöztem vidékről, a munka és a tanulás miatt és én nem tudtam, hogy ő is ott dolgozik ahol most én is. Eddig még oké volt mert egy emelettel feljebb dolgozott de most mellé kerültem és sokszor úgy viselkedik ami félre érthető, vagyis inkább egyértelmű, hogy akar valamit. Közeledik felém, sokszor megjegyzéseket tesz attól tartok elmondja a munkahelyen anno mi történt.

Keressek más munkát vagy hagyjam a dolgot? Ha kiderülne se lenne semmi hisz rég volt nem?

N



jan. 18. 09:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem probálj meg normálisan beszélni vele.
jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Nyugi, es ha kiderul mi van?
jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
Ha nem ért a szóból akkor jobb ha keresel más munkát. Ha megérti hogy nem akarsz tőle intikitast és nem fecseg a múltról akkor nincs gond.
jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Évekkel ezelőtt leveleztetek, hidd el nem akkora ügy ez. Semmi nem fog történni,ha kiderül, emiatt ne szégyenkezz. Ha a csávó nem pálya neked és nagyon nyomul, akkor finoman építsd le, hogy már nem aktuális. Ha zaklat, akkor irány a HR. De emiatt kár felmondani.
jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Ebben nincsen semmi, csomóan ismerkednek a neten. Inkább az a probléma, hogy a tudtára kellene adni, hogy te nem akarsz tőle semmit. Mondd, hogy nem ismerkedsz munkahelyen, ez a legjobb.
jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Én se értem, mi a gond.


Nyilván szeretne veled szexelni, hiszen küldtél neki szexi képeket, meg beszéltetek a szexről. Nincs ezzel semmi gond.


Ha viszont Te már másképpen gondolod, és nem akarsz semmi ilyesmit vele, akkor mondd meg neki. Elmúlt, vége, nem lesz semmi köztetek.


Ha nem érti meg, akkor lehet gond, de az egy teljesen másik történet.

jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
20%
Beszéld meg vele, vagy mond, hogy bocsi, de van valakid.
jan. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Tudtára adtam, hogy nem szeretnék már tőle semmit.

Kicsit féltem a munkám mert még nemrég kezdtem és hirtelen nem biztos találnék másik állást ha esetleg nagyobb probléma lenne és el kellene mennem.

Nem ő a főnök de egyfajta "kisfőnök" én meg a beosztottja így valamilyen szinten a főnököm. Attól tartok inkább, hogy máshogy adja elő a dolgokat máshogy állít be a munkatársak előtt.

jan. 18. 13:28
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Értesd meg vele, hogy az akkor volt, most meg most van, most már nem akarsz tőle semmit.

Ha esetleg tovább nyomul, ő fog bajba kerülni érte, pláne multis közegben.

Én egyszer egy random koncert után összegabalyodtam egy sráccal, smároltunk aztán mikor felhívott magához, picsarészegen traumadumpingoltam neki, bőgtem egy sort a konyhájában és végül hívott nekem egy taxit és nem lett semmi. Pár évvel később ő lett a közvetlen felettesem :D Meglátott, és az volt az első dolga, hogy kihívjon, és négyszemközt elmondja, hogy neki most már barátnője van, felejtsük el, ami történt, mondom szerintem is az lesz a legjobb mindenkinek, ha teljesen tiszta lappal kezdünk.

jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#9, na ez abszolút korrekt volt a srác részéről. Ez lenne a normális.
jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!