Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet csinálni, ha a...

Mit lehet csinálni, ha a főnök figyelmen kívül hagyja a kérésemet?

Figyelt kérdés
Egészségügyi okokból sokat hiányoztam az elmúlt időszakban, ezt meg is mondtam előre a főnökömnek, mondtam, hogy nem tudok plusz munkát vállalni, de fizetés emelésre se tartok igényt. Mondta, hogy oké aztán mégis adott fizetés emelést, és emelkedtek az elvárások, amiket nem tudtam teljesíteni, most meg kapom a lecseszést, számonkérést, hogy hogy hogy nincs meg ez meg ez...

ápr. 11. 08:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Amúgy a hiányzásokra is mondtam, hogy ne fizessen rájuk bért, mert hivatalosan ezekre igazolt fizetetlen távollét jár, és nekem nem fér bele az időmbe (van elég bajom, ebből az egészségügyi okból kifolyólag), hogy ledolgozzam ezeket, szóval inkább ne fizesse ki. Erre ő azt mondta, hogy kifizeti, nem feltétlenül kell ledolgozni, nem fogja számolgatni az órákat, csak legyen meg a munka. Hát kösz... Többször jeleztem, hogy jelenleg nem érdekel a pénz, csak vegye figyelembe a munka elosztásnál a helyzetemet. Ez úgy érzem nem történt meg.
ápr. 11. 09:13
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja!
ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokat. Keress más munkakört, ami kevésbé megterhelő
ápr. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Vannak kötelező béremelések is.
ápr. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!