Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak beképzelem, hogy a...

Csak beképzelem, hogy a kolléganők rólam beszéltek? Paranoia?

Figyelt kérdés
Van két kolléganőm akik közül biztosra tudom hogy az egyik nem bír engem. Ő beszélgetett egy másik kolleganővel a mellettem lévő irodában. Sajnos bárhova megy az a kolléganő mindig azt hiszem engem ócsárol (nyugi tudom nem minden körülöttem forog) az egyik pillanatban megint emiatt aggódtam, és félig meddig elkezdtem “hallgatózni” nem mentem az ajtóhoz oda semmi csak füleltem. De egy egészen más témáról beszéltek…Ilyen gyorsan témát váltottak volna? Vagy csak beképzeltem hogy “rólam” beszéltek? (28 évvel idősebb nálam a kolléganő)
ápr. 11. 08:47
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Nem mindegy, hogy miről beszél?
ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Engem is mindig mindenki kibeszélt az iskolás éveim alatt, legfőképp azért, mert az illető aki mindig engem osztott (ezáltal mindenkit ellenem hangolt) irigy volt rám amiért én jobb tanuló voltam, mint ő. Annyira buta volt szegény, hogy érettségi előtt pár hónappal nem ismerte a "dzs" betűt. (Azóta se sikerült leérettségizzen.)

Sajnos ilyenek az emberek, ez ellen nem tudsz mit tenni.

ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy így úgymond rajta kapni őt hogy másnak szapul még nem sikerült. Szóval az is lehet hogy csak extrán üldözési mániám van, főleg mert nehezen tudom feldolgozni ha valaki búval bszott és haragszik a világra nem feltétlenül rám. Mert o ilyen.Most se hallottam semmi konkrétumot, mikor elkezdtem odafigyelni mit beszélnek, egy teljesen egészen más témáról beszéltek. Szóval valószínűleg beképzeltem?
ápr. 12. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!