Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet olyan hülye a...

Hogy lehet olyan hülye a főnök hogy amikor minden a keze alá van rakva es alig van már dolga vele, azt meri mondani hogy na neki csak 10 perc volt nekem meg napok?

Figyelt kérdés

Kicsit hülye pelda de pl amikor felépitenek egy létesítményt, a tervezéstől kivitelezéstől biutonsági ellenőrzésektől kezdve készre, a vezetőnek csak a szalagot kell átvágni átadáshoz, erre meg azt mondja hogy neki 2 perc volt hogy kész legyen nektek meg hetek/napok.


Ezt hogy kéne lereagálni?

A konkrét eset:

Adatszolgáltatást kellett benyujtani de még az előző cég nevén volt minden es be sem tudtunk így lépni az oldalra se.


Eleve én nyonoztam ki hogy melyik telephelyre várnak adatszolgáltatást (mert 1 cimen több van), en tudtam meg hogy az előző cég dolgai voltak, azt is hogy megbíztak az adatszolg-al külsős céget, de csak egy magánnevet tudtam, tehát magát a céget is én nyonoztam ki, egyeztettunk a szerz megszunesrol mert a korabbi cég felmondta, aztán én vettem fel a kapcsolatot is azokkal akik kérik az adatokat, ők hivatkiztak már illetékesekre akik segitenek, megtudtam hogy meghatalmazás miegyebek keĺlenek, az csak az adatszolg feluletrol toltheto le, az illetékesek elérhetőségét is en nyomoztam ki.



Es eljutottunk addig hogy már csak be kell lépni meghatalmazás mintát kitoltjuk stb. Ebben segit nekunk az illetekes.


Ezek tobb napi nyomozás volt.

Az illetekessel telefonos segitseggel igazgatoi ugyfelkapuval csak a fonok tud belépni. Ott el lett navigálva hogy ide kattint aztán oda es kesz.

Es ezek után azt vágja a képembe a főnök hogy megvan a meghatalmazás neki csak 10 perc volt az egész....


Hogy lehet ennyire sötét vki?

Csak annyit mondtam erre hogy csak mert az igi ügyfelkapuval en nem tudok belepni csak azert..de valojában a háttermunka neki nagy nulla..



ápr. 17. 08:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%

Sehogy nem fogod tudni lereagálni, mert akkor nem írtál volna kérdést. Eszközök kellenek hozzá.

Neked annyi van, hogy vagy leszarod vagy felmondasz.

ápr. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kb pl cukrászatban a torta. Te sütöd ki a tésztát kevered a tölteléket állitod össze az egészet, díszíted fel habbal, a főnök meg a tetejére tesz egy meggyet. Aztán ledegradál hogy neki felperc alatt készre csinálta a tortát.


Hogy lehet vki ennyire sötét?

ápr. 17. 08:33
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

A főnik 99%-a gizdáskodó, pökhendi féreg.

Próbálnád neki elmondani ugyanezt.

Nárcisztikus szardarab mind, akkor boldog, ha alázhat másokat.

ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik példád érthető, sajnálom, hogy úgy érzed semmibe vette a munkád. Ügyes vagy, én is imádom az ilyen nyomozós dolgokat. :) Nálunk ezt értékeli a főnököm, örül, hogy szeretem a komplex, megoldandós ügyeket, és hogy gyorsan jár az agyam, gyorsan intézkezek, nem a sablon eljárások alapján tartom szét a kezem, hogy ilyenre nincs benne példa, amiben épp vagyok, hanem feltalálom magam. Kifejezetten rám bízza a nehéz feladatokat emiatt. Szerintem rossz helyen vagy, ha nem kapod meg a kellő elismerést a munkádért. Én most itthon vagyok a babámmal, de nemrég bent jártam a cégnél vele, és már mondták, hogy nincs kedvem 1-2 szaftos ügyhöz? :D Vannak ilyen emberek, akik azt hiszik ő a főnök, akkor csak ő lehet jó, de ez főnökség nélkül is előfordul sajnos. Mikor valaki semmit nem csinál, de azt hiszi egész nap mennyit dolgozott... Vagy mondjuk valami projektből nem veszi ki a részét, de mikor a főnöknek kell beszélni róla, akkor egyből ő akar beszélni, hogy mi hogy volt, aztán kb. csak nézője volt az egésznek :D én is morognék a helyedben, pár nap és megenyhülsz gondolom, aztán gondold át ott-e a helyed :)
ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tojj a fejére
ápr. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Csak annyit mondtam erre hogy csak mert az igi ügyfelkapuval en nem tudok belepni csak azert.."


És miért nem mondtad el neki egy mondatban, hogy több napi nyomozómunka kellett hozzá, hogy eljussatok idáig? Miért zártad le egy semmitmondó válasszal?

ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

6 hirtelen a mehdöbbenéstől hogy ezt kapom örülök hogy vmit hirtelen tudtam reagálni egyaltalán.


De félő hogy az igi felé meg ugy közvetíti az egészet hogy en napokig ugráltam körbe egy feladatot ami neki 10 perc volt.


Ezt se szeretem hogy van ez a hierarchia rendszer, az igi mindent a csopveztől akar hallani, ha bármiben az igazgatohoz is foedulok mindig lepasszol hogy menjek a csopvezhez.

Tehát az igazgató es köztem mindig a csopvez közvetít csak. És persze másképp tálalva a valóságot. Ahogy neki tetszik az igazgató felé mindent úgy ad át.


De ha nem ez, akkor meg más van. Pályázgatok én mindenhova máshova, még semmi nincs. De az sem garantált nem e méghülyébbeket fogok ki másik cégekkel.

ápr. 17. 11:41
 8/14 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy azt mondod neki "azért, mert én dolgoztam is vele"
ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

U mekkora duma. Meg a semmibe veszi a munkámat is az is egaranymondat.

Majd legközelebb elsütöm már ilyenekre.


Itt valahogy meg kéne tanulnom sokkhatások alatt a gyorsreagálásokat is reflexből. Mert ezek nem megbeszélések vagy felvezetett dolgok hanem derült égből bevág ilyet.

ápr. 17. 12:21
 10/14 A kérdező kommentje:
Reggel kérdeztem sikerült e, erre vllt a válasza már itt is van a meghatalmazás nekem 10 perc volt amit te napokig csináltál..
ápr. 17. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!