Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt/van, hogy valamilyen...

Volt/van, hogy valamilyen helyzetbe kerülve rendszeresen kényelmetlenül érzed magad a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Mi volt az és hogy szabadultál belőle?
ápr. 18. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már nincs.

Önbizalomépítéssel és határmeghúzással. De ez enblock az élethez kell.

Plusz kinek mi a kényelmetlen helyzet.

ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nálam 1-2 évvel fiatalabb, velem egynemű főnökasszony minden beosztottját Kicsimnek szólította. Csak a többiek huszonévesek voltak, és elnézték neki, én meg majdnem 40, és csak a lenézést éreztem ki belőle. Nagyon zavart.
ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja igen, kettes vagyok, nem csak ezért, de felmondtam.
ápr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Egy nő volt a főnököm, aki szerint a férfiak csak a farkukkal tudnak gondolkozni, nekem ez elég volt hogy fel is mondjak. Amikor ott hagytam a céget, utána 2 hónappal már csak nők dolgoztak a cégnél.

Női főnököt SOHA TÖBBETT!!!!

ápr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én épp most vagyok ilyen helyzetben. Mióta tudják, hogy fel mondtam a kollégák köszönni, beszélni nem hajlandóak de még a munkával kapcsolatos dolgokat sem mondják amit azért jó lenne tudni. Nem vagyunk sokan és mindenki fújól a helyre meg mondogatták hogy ott hagyják. Eleinte szájhúzva mentem be, de el engedtem a dolgot és kifejezetten élvezem az ott eltöltött pár órát amiben ha úgy van hallgatom az élettel való szenvedésüket.

Gondolom nem tetszik hogy én meg tettem azt a lépést amit ők nem mernek. Nem értem nem is szeretném megérteni, az egész viselkedés őket írja le.

ápr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a nők elkezdenek röhögni, úgy általában mindenen. Aztán azt várják hogy te is csatlakozz.
ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Duke81 ***** válasza:
Hétfő reggeleken rendszeresen elég gyászos a hangulatom bent. 🙂
ápr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!