Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnappal vége a pokolnak,...

Holnappal vége a pokolnak, újabb munkahétnek vége, jön majd a hétvége. Ti is várjátok, hogy jöjjön végre 2 olyan nap, amikor nem kell piával indítani és zárni a napot, hogy elviselhető legyen a munkásélet?

Figyelt kérdés
ápr. 18. 23:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy várom. De azért egyik munkahely miatt sem piálnék.
ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nekem normális munkám van.

Neked is lehetne, utána kell járni. Lehet, hogy tanulni is kell hozzá. Tanulni ugye nem utálsz?

ápr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
25%

#4


Tipikusan nem azok irogatnak itt, akik épp a szalag mellett güriznek, hanem a vállalkozók, ITsok, egyetemisták, stb.

ápr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

4 és 13: 7-es vagyok. Én étteremben mosogatok hétfőtől péntekig. Mégis csak hétvégén iszom. Ha meg nem a piáláson van a hangsúly a kérdésben, akkor másképp kellett volna feltennie. Mondjuk csak szimplán úgy, hogy mi is várjuk-e a hétvégét.

Amúgy ahogy nekem az étteremben vannak üres pillanataim, amikor ráérek telefonozni, ugyanígy szalag mellett dolgozva is adódhat alkalom lazsálni, ha épp nem túl hajtós nap van.

Ugyanakkor mindemellett kissé fura, hogy a GYK-ra írók több mint a fele állítása szerint nettó 500 ezer fölött keres, és ha felmondana a munkahelyén, akkor minimum fél évig kellene keresniük a méltó utódját, és az sem kizárt, hogy addig becsődölnének, mert ő elment.😮🙂

ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Szolovjov ***** válasza:
Semmi baj nincs a melóval. A piával annál inkább. Csak a kmk-soknak büdös a munka.
ápr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Már izzítva az életbentartó tüske 😂
ápr. 21. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!