Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt abból konfliktusod, hogy...

Volt abból konfliktusod, hogy betegen mentetek be dolgozni?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 15:48
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
57%
Nem, mert mindenki bemegy betegen is, persze csak ha tud és nem lázas vagy nincs valami súlyosabb baja. Ez szerintem a magyarok többségére jellemző, plusz nincs is annyi betegszabi, amennyi elég lenne.
ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
1 ti milyen betegen mentek be? Jellemzően elkapjátok egymástól?
ápr. 10. 16:06
 3/35 anonim ***** válasza:
85%
2. Megfázás, nátha ilyen légúti betegségek, ha nem jár lázzal. Igen előfordul, hogy mindenkin átmegy.
ápr. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mérgesek vagytok arra aki bejön így, vagy általában már tudjátok, hogy az egész csapat néhány napom belül taknyolni fog?
ápr. 10. 16:15
 5/35 anonim ***** válasza:
88%

Hogy lennék mérges olyan valamire, amit én is csinálok??

Amúgy mikor még középiskolás voltam a tanárok is rendszeres bejöttek betegen...

ápr. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
5 ez mondjuk igaz, én még az irodában is nehezebben tudok dolgozni, ha én és a többiek meg vannak fázva. De nálunk is mindenki megy betegen.
ápr. 10. 16:22
 7/35 anonim ***** válasza:
24%
Nem, mert nem megyek be betegen.
ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
40%

Nekem abból volt konfliktusom, hogy nem mentem be betegen (hányós-fosós vírus az ovis kislányomtól összeszedve). Felhívott a kolléganő, és közölte, hogy ők akkor is be szoktak menni, ha a belüket úgy húzzák maguk után.

Bementem a táppénz után - megjegyzem, 3 napot mertem otthon maradni - aztán felmondtam (amúgy is utáltam a helyet, ez volt az utolsó csepp a pohárban).

ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
72%
Nem, mert szerencsére nálunk mindenki bemegy betegen is dolgozni. Hála az égnek nem mindenki hipochonder, hogy egész életében az egészségi állapota miatt rettegjen.
ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
Nem. 1 percet se dolgoznék olyan helyen, ahol nem lehet betegen bemenni. Az meg mi, hogy nincs elég nap? Van 15 napod, után 60%ok kb bármennyi.
ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!