Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy állítsam le magamról a...

Hogy állítsam le magamról a kollégát aki kipécézett?

Figyelt kérdés

2honapja dolgozom diákként egy új helyen. Van egy nagydarab csaj, aki sima dolgozo(nem vezető), tehát ugyanolyan szinten van mint en csak más ceg utalja a fizetesunket🤷🏼‍♀️ úgy érzem kinézett maganak valamiért. Feladatokra kér meg, amik amúgy is a dolgom, es megcsinalnam csak még nem jutottam el odáig. Ilyenkor udvariasan momdom, hogy persze. (Mivel amugy is elvegeznem)

Folyton bamul, de ilyen meregetoen.

A tobbi diakot direkt keri magához segitonek, csak engem nem. Mintha ki akarna kozositeni. Nap vegen MINDENKIT megolel elottem, nekem egy szia-t se mond. Nem akartam szembemenni vele, ne legyen konfliktusom mar az elejen. De eleg bosszanto, hogyan allitsam le pataria nélkül?



febr. 26. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
meghívod négyszemközt, és megkérdezed hogy mivel bántottál meg, és hogy miért kell hülyén viselkednie...
febr. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
Tetszel neki de látja hogy te lenezed a kövér nőket. Így ki fog idővel rugatni.
febr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
D.gd meg
febr. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert jobban nézel ki, mint ő, és nem akarok olyannal jóba lenni, aki szebb, mint ő. Így növeli az egoját, hogy, csak olyanokkal barátkozik, aki szerinte szarabbul néz ki, mint ő.
febr. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem is egy kövér nő csinált ki idegileg azért mondtam fel, valami komplexusuk lehet amit a munkahelyen élnek ki.
febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

1: korabbi tapasztalataim alapjan az ilyen tagadja, h baja van veled, ha felteszed neki a kerdest..

2-es, 3-as haha..

4: enis erre gondoltam, mert amugy is tini lany modjara viselkedik 30 eves létére. De sosem ertettem az ilyet... Tetszik neki egy kollegank? Vagy mit erdekli, h a kolleganoi hogy neznek ki🥲

febr. 26. 10:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Végezd a munkád és szard le. Minek kéne megölelnie, nem is értem munkahelyen mit ölelgetik egymást :D Had nézzen, az se érdekeljen. Örülj neki, hogy téged nem kér segíteni, ha amúgy se kedveled.Ha más egyebet nem árt, akkor eléggé semmi a bajod, mert igazából semmit sem árt neked.
febr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Csak mosolyogj nagyokat, és köszönj mindenkinek hangosan, széles vigyorral, lássa, hogy te boldog vagy. A boldogságod bosszantja a legjobban ezt a típust, de te csak legyél minden körülmény között pozitív.

Legyen neked is "bandád" hívd el őket munka után közös kiruccanásra a csaj füle hallatára.

Meg fog pukkadni.

febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szolsz a fönökönek, hogy mobbingol a csaj es beszeljen vele, kb ennyi...

vagy egyszerüen csak ignorälod

febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A négyessel értek egyet!

A szépséged és a kisugárzásod miatt "féltékeny" rád!Ki fog csinálni elöbb-utóbb sajnos...A megoldás: Neked kell rájönni, hogy mi a gyengéje.

febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!